• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lublin

(63)
  • Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lublin

    • 50 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam łąkę o powierzchni 0,47 H łąka znajduje się w Krepcu 2 km od Świdnika jedna z granic łąki jest przeplywajaca tam rzeka bardzo dobra na staw lub rekreację cena 50 tyś

  • Działka / ROD LUBLIN
    Działka / ROD LUBLIN

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD UL. MICKIEWICZA. CENA 11000

  • Sprzedam działkę Lublin Zemborzycka - zabudowa wielorodzinna
    Sprzedam działkę Lublin Zemborzycka - zabudowa wielorodzinna

    Lublin

    • 330 zł cena
    • 2 422 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKÓW: Sprzedam działkę budowlaną pod zabudowę wielorodzinną (plan zagospodarowania z 09.2012 r.) - Lublin ul. Zemborzycka (blisko Żeglarskiej, skrzyżowanie z projektowan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • Praktyczne wymiary,zaciszna lokalizację, dużo ziel

    Jakubowice Konińskie

    • 380 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (MR/MN) o pow. 15,8 ara, posiadająca praktyczne wymiary, zaciszną lokalizację, dużo zieleni, sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, dostęp do mediów, komunikacj...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • Działka rolno-budow. z szybkim dojazdem do Lublina

    Snopków

    • 550 000 zł cena
    • 7 080 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY**** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** SNOPKÓW (gmina Jastków) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno -budowlaną o pow....

  • 1 / 4
    Dys, 6ar, budowlana, zabudowa jednorodzinna

    Dys

    • 159 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana w atrakcyjnej okolicy. Dostępne 2 takie działki obok siebie.Działka:- 1 linia zabudowy- prostokąt, (delikatny trapez- droga pod kątem)Możliwości zabu...

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • Smugi, 32 ar, blisko Lublina

    Smugi

    • 160 000 zł cena
    • 3 243 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Smugi, 32 ar, blisko LublinaDziałka:- 3 linia zabudowy- działka 32a- wymiary 38/ 85,5mDostępne media:- woda: 250m- prąd: 250m- gaz: 250mLokalizacja:- powiat lubelski- gmina Jastkó...

  • 1 / 2
    Łąka pod Lublinem- miejsce na odpoczynek nad rzeką!

    Jakubowice Konińskie

    • 78 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Jakubowice Konińskie, 14 arowa łąka nad rzeką!Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca tereny zielone znajdujące się na zboczu bezpośrednio nad rzeką Ciemięgą w otoczeniu pól i łąk.Wg....

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Snopków, 74ar, Gmina Jastków, Media

    Snopków

    • 260 000 zł cena
    • 7 437 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Snopków, Gmina Jastków, 74ar, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 1 linia zabudowy- kształt nieregularnyPlan zagospodarowania:- RP teren upraw polowych...

  • 1 / 3
    Jakubowice Kon. - Szeroka działka budowlana

    Jakubowice Konińskie

    • 1 350 000 zł cena
    • 9 049 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jakubowice Konińskie Kolonia - okolice ul.Kalinowej, duża działka budowlano-rolna.Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji. Działka:- 1 linia zabudowy;- przy...

  • Duża działka rolna ok. 1 ha Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 370 000 zł cena
    • 9 622 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna około 1,ha o zróżnicowanym terenie na obrzeżach miasta Wojewódzkiego LublinOferta dla rolnika który chce zwiększyć powierzchnię swojego gospodarstwaOferta takż...

  • Działka rolno-budowlana bezpośrednio przy lesie.

    Dominów

    • 105 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DOMINÓW gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m². Działka wg. MPZP o oznaczeniu MR (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i RP t...

  • Zagospodarowana działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Snopków

    • 565 000 zł cena
    • 3 515 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży zagospodarowaną działkę budowlaną o pow. 3515 m² w miejscowości Snopków gm. Jastków. Przeznaczenie – teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniaka -Smugi

    Smugi

    • 450 000 zł cena
    • 2 577 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prawie 26 ar w Smugach, gmina Jastków - blisko miasta i doskonały dojazd w jednym!!Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia 25,77 arów w p...

  • Smugi gm. Jastków- 56ar pod bliźniaka lub dom

    Smugi

    • 536 900 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena!! -Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów.Bardzo do...

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.
    Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.

    Dębówka

    • 30 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną nr 137/3. Lokalizacja: Dębówka. Podana cena za 1 ar. Cena do negocjacji.

  • Działka Snopków gm. Jastków
    1 / 10
    Działka Snopków gm. Jastków

    Snopków

    • 380 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 350 m² | działka 1 350 m² | Snopków / Jastków PARK Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m² , zlokalizowany na dział...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • Działka Dys. Bez prowizji od kupującego! 369000 zł

    Dys » ul. Nadrzeczna

    • 369 000 zł cena
    • 1 599 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1599 m2Powierzchnia budowlana to 25% powierzchni działki,Prąd, woda, gaz, światłowód przy działcePierwsza linia zabudowyDziałka pochylona, poryta krzewami i...

  • Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna
    1 / 7
    Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna

    Snopków

    • 320 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. LOKALIZACJA Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...