działka na sprzedaż
28 wrz 2023

Grunt rolny w Lublinie o powierzchni 54 ar

woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 28 wrzesień 2023 18:40
325 980 zł 5 433 m2
325 980 zł 5 433 m2 60 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 433 m2
Cena za metr 60 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K33636395

Opis

Grunt rolny w Lublinie o powierzchni 54 ar. WYMIARY 13/417. Dostęp do publicznej, szutrowej drogi. Przy działce prąd, gaz i wodociąg. Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Pośrednictwo biura Nieruchomości KNC City jest gwarancją rzetelności oraz rozsądnej ceny. Biuro "KNC City" Lublin - ponad 500 ofert nieruchomości z Lublina i okolic!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2025-05-28
  • ID ogłoszenia: K33636395
  • Źródło: Biuro Nieruchomości KNC City
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Lublin, cena: od 277 083 do 374 877 zł, powierzchnia: od 4619 do 6248 m2
BN
Biuro Nieruchomości KNC City Biuro nieruchomości · 499 ogłoszeń

Biuro Nieruchomości KNC City Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika