• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Smołdzino ul. Leśna

    Smołdzino » ul. Leśna

    • 7 599 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 8 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA:Na sprzedaż: nowoczesny hotel - gotowy, w pełni zautomatyzowany - gotowy biznes do przejęcia.ocena Booking 9,6/10ocena Google 4,7/5 Atrakcyjna oferta dla inwestora poszu...

  • Lokal Miastko

    Miastko

    • 1 670 000 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 1 842 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ciekawy obiekt o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowany w samym centrum Miastka z przeznaczeniem na centrum hotelowe lub handlowo - usługowe. Budynek t...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 18 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem - Lokal handlowo-usługowy w sercu Wrzeszcza Cena: 19 000 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 193 m Cena za m: 98 PLN netto Kluczowe atuty: - Doskonała lokaliza...

  • ZAKŁAD PRODUKCYJNY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ TOP LOKALIZACJA

    Nowe Miasto Lubawskie » ul. Jagiellońska

    • 9 800 000 zł cena
    • 26 660 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ODKRYJ POTENCJAŁ INWESTYCYJNY WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ! DZIAŁKA USYTUOWANA NA TERENIE PRZEZNACZONYM POD ZABUDOWĘ PRZEMYSŁOWO USŁUGOWĄ POŁOŻENIE PRZY DROD...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Polna

    Chwaszczyno » ul. Polna

    • 15 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA  1000m2 DOSTĘPNE OD ZARAZLOKALIZACJALokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 12 975 000 zł cena
    • 2 817 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się w kompleksie...

  • 1 / 3
    Lokal użytkowy Grudziądz śródmieście

    Grudziądz » ul. Stara

    • 270 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej części centrum Grudziądza – w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic handlowych i punktów u...

  • Pałac Wierzbięcin,gm.Nowogard.paek-do remontu

    Wierzbięcin

    • 1 500 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt pałacowy zlokalizowany w Wierzbięcinie, gm. Nowogard, powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie, obr. Wierzbięcin. Położony na działce o powierzchni 1.8083 ha.poprzednia nazw...

  • Lokal w centrum Grudziądza 94 m² parter

    Grudziądz » ul. Stara

    • 280 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 2 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 64,5m z bezpośrednim wejściem z chodnika przy ul. Kraszewskiego w Nowym Sączu. Najważniejsze atuty nieruchomości: Wejście: bezp...

  • Lokal Jaworzyna Śląska ul.

    Jaworzyna Śląska

    • 180 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 354 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz nieruchomości gotowej do prowadzenia biznesu?  Omega Estate proponuje do zakupu duży lokal użytkowy spełniający wymagania lokalu gastronomicznego.  Lokal składa się z dwóc...

  • Lokal Świdnica ul.

    Świdnica

    • 130 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz własny biznes, któremu poświęcasz całą swoją uwagę? A może planujesz dopiero zacząć? Omega Estate pomoże Ci zawiesić szyld nad oknem jednego z lokali w Świdnicy. Komfortowe...

  • Lokal Ziębice ul.

    Ziębice

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego miejsca na swój biznes? A może dopiero planujesz rozpocząć tę przygodę na własną rękę? Omega Estate proponuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 42,32m2 w samy...

  • Lokal Użytkowy- Tarnów- 96 m2

    Tarnów » ul. Wałowa

    • 545 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 678 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m², z przynależną piwnicą o powierzchni 18,70 m², usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wałowej 34 w Tarnowie. Od 1992 roku funkcjon...

  • 1 / 2
    Lokal usługowo/handlowy, Lublin Armii Krajowej

    Lublin » Czuby Południowe » ul. Armii Krajowej

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo/handlowy, Lublin Armii Krajowej, o powierzchni użytkowej 31,7 mPrzeznaczenie:- działalność uslugowo-handlowa i gastronomicznaPowierzchnia użyt...

  • Lokal Żory

    Żory

    • 3 990 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania. Budynek o łącznej powierzchni 506 metrów kwadratowych położony na działce o p...

  • 1 / 4
    Lublin-przychodnia blisko centrum! Kontrakt z NFZ

    Lublin » Kalinowszczyzna

    • 3 600 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PRZYCHODNIA BLISKO CENTRUM LUBLINA - !! DOSKONAŁA INWESTYCJA !! Oferta mająca ogromny potencjał inwestycyjny - wykończona i w pełni wyposażona przestrzeń medyczno-rehabilitacyjna!...

  • Dom 286 mkw z częścią handlową 230 mkw w Dęblinie.

    Dęblin » ul. Stężycka

    • 1 560 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom murowany o pow. 286 m2 plus część handlowo-usługowa na parterze o pow. 230 m2 na działce o pow. 2400 m2 znajdujący się przy ul. Stężyckiej w Dęblinie pow. rycki woj. lubelski...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 34 680 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa | do własnej aranżacji | SopotOferujemy na wynajem nowoczesne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w budynku przy ul. Rzemieślniczej...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 12 403 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 225,5 m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Al...