• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal usługowy, 107m2, Goldhammera , Tarnów
    1 / 14
    Lokal usługowy, 107m2, Goldhammera , Tarnów

    Tarnów

    • 639 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 5 972 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny lokal użytkowy o powierzchni 107 m², położony w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa – przy ul. Goldhammera 10. Lokal znajduje się na parterze budynk...

  • Doskonała inwestycja! Duży lokal biurowy ze strychem
    1 / 15
    Doskonała inwestycja! Duży lokal biurowy ze strychem

    Kraków

    • 905 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO DOBRA INWESTYCJA ZA BARDZO DOBRĄ CENĘ! Nieruchomość: Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m² na 3 kondygnacji budynku przy ul. Solskiego w dzielnicy Kr...

  • Sprzedam Lokal 103 m2 Warszawa
    1 / 4
    Sprzedam Lokal 103 m2 Warszawa

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy o 104m2 przy ul.Radarowej 9 w Warszawie . Lokal posiada dwa wejścia, witrynę, zaplecze techniczne i socjalne, wc, mejsce na bank...

  • Lokal Gdańsk

    Gdańsk

    • 13 486 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe Informacje - Powierzchnia: 337,17 m - Piętro: II piętro - Rodzaj obiektu: budynek administracyjny - Przeznaczenie: biurowe - Stan: gotowe do użytkowa...

  • Lokal Gdańsk Orunia-św. Wojciech-Lipce

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce

    • 9 450 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe informacje - Przedmiot najmu: hala magazynowa - Powierzchnia magazynu: ok. 350 m - Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjno-usługowa - Forma: najem - Dost...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 247 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowy o powierzchni około 257m2 m2 położony na parterze budynku w Warszawie na Targówku. Lokal nie ogrzewany. Lokal jest w trakcie remontu. Będzie pomalowany na...

  • Lokal Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 11 999 999 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 14 600 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem biuro (256,95 m2) położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej.Powierzchnia biurowa w wysokiej klasy budynku biurowym przy stacji metra Wilanowska. Recepcja bud...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 106 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Aleja Niepodległości

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Niepodległości

    • 14 000 € cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, Warszawa (Metro Biurowiec).Bez prowizji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 16 600 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem przestronne biuro o powierzchni 292,38 m2 położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Lokal znajduję się w wysokiej klasy budynku biurowym z recepcją przy wej...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Aleja Niepodległości

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Niepodległości

    • 6 500 € cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, Warszawa (Metro Biurowiec).Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrze prestiżoweg...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 686 550 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    < REZERWACJA > Na sprzedaż lokal o pow. 74,91 m2 zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Kielc. Budynek z 2006r. To doskonała lokalizacja z dużym ruchem pieszym...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 6 123 € cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 471 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Rzeszów rynek pierwotny ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 595 920 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 919 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY LOKALI USŁUGOWYCH Rzesz&oacute;w, ul. Kwiatkowskiego 28 Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję handlowo-usługową zlokalizowaną w dynamiczni...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 13 000 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1000 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleja Wyzwolenia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Wyzwolenia

    • 1 680 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy — przy Al. Wyzwolenia, tuż obok Placu Zba...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 42 500 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem biuro w prestiżowym biurowcu klasy A+ o łącznej powierzchni 339m2, położone w samym centrum Warszawy w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego. Atuty: Lokalizacja:...

  • Lokal Warszawa Praga,-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 16 400 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal na parterze w klimatycznej, odnowionej kamienicy z 1916 roku na Pradze Północ 5 min spacerem od stacji metra Dworzec Wileński.Atuty:Lokalizacja - 5 min s...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza

    Warszawa » Targówek » ul. Kondratowicza

    • 32 500 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod...