• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowogard
  • Słubice
  • Tarnowskie Góry
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gdynia

(54)
  • Dom Gdynia Dąbrowa ul.

    Gdynia » Dąbrowa

    • 2 699 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 11 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy,  segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej.Nieruchomość stano...

  • Dom Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul.

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana

    • 2 890 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 15 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA! TYLKO U NAS!ATUTY:- Lokalizacja- Pełna infrastruktura - handlowo usługowa - Funkcjonalny układ pomieszczeń- Bliskość komunikacji miejskiej- Garaż w bryle budynkuNIERUCH...

  • Dom Gdynia Leszczynki ul. Leszczynki

    Gdynia » Leszczynki » ul. Leszczynki

    • 1 980 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 7 952 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z widokiem na Zatokę!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoka jakość zastosowanych materiałów,- bardzo duża przestrzeń,- przestronne, otwarte pomieszczenia...

  • Dom Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul.

    Gdynia » Orłowo

    • 4 490 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 10 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m², licz...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 11 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Gedymina

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gedymina

    • 2 200 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom z 1986 roku, usytuowany na dużej działce o rozmiarze 973 m², otoczony pięknym ogro...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 11 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Flagowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Flagowa

    • 949 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni aż 97,83m2 położone w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dbałośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Barkentynowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Barkentynowa

    • 3 890 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 17 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY:- Dom parterowy- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Ogrzewanie podłogowe- Okna wielkoformatowe- Wysokie sufity- Pompa ciepła- F...

  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Źródło Marii

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Źródło Marii

    • 949 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ pomieszczeń,- dobry dojazd do centrum,- blisko terenów zielonych,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- część...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Jowisza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jowisza

    • 1 020 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS LOKALIZACJA:Ulica Jowisza w Gdyni to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu. Położona w sercu dzielnicy Chwarzno, otoczona jest wyłącznie zabudową jednor...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Witolda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Witolda

    • 899 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i p...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul.

    Gdynia » Dąbrowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny segment z ogrodem o powierzchni 220 m², usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni -...

  • Dom Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 759 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 80 m², położony na działce o powierzchni 333 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu.W domu...

  • Dom Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny przeznaczony do generalnego remontu. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję przede wszystkim dla inwestorów oraz osób planujących b...

  • Dom Gdynia Orłowo ul.

    Gdynia » Orłowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta - G...

  • Dom Gdynia Chylonia, Pustki
    Dom Gdynia Chylonia, Pustki

    Gdynia

    • 1 750 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom szeregowy (segment skrajny) | Gdynia |  pow. użytkowa 208,7 m² | pow. całkowita: 279,6 m² I działka 254 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajn...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Kazimierza Małkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Małkowskiego

    • 3 160 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!!NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM PREMIUM W OTOCZENIU ZIELENI - CISZA, PRYWATNOŚĆ I NOWOCZESNA TECHNOLOGIAATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Przestro...

  • Dom Gdynia Oksywie ul. Kępa Oksywska

    Gdynia » Oksywie » os. Kępa Oksywska

    • 729 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    3-pokojowy dom w pięknej okolicy nad zatoką w Gdyni Oksywiu, ul. Kępa Oksywska. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Gdyni - dzielnica Oksywie, przy ul. Kępa...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Olgierda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olgierda

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalny (pow. całkowita 180,24 m2) o dużym potencjale adaptacyjnym, doskonale nadający się na:• siedzibę firmy • biura • k...