• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Regiel
  • Jegłownik
  • Słonecznik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdynia Wielki Kack

(11)
  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 699 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!   Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki.   ATUTY N...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 953 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne i słoneczne  mieszkanie o powierzchni 102,8 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielkim Kacku na skraju Osiedla Fikakowo - ciche...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Bieszczadzka

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Bieszczadzka

    • 667 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis mieszkania:Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki Kack...

  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Źródło Marii

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Źródło Marii

    • 949 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ pomieszczeń,- dobry dojazd do centrum,- blisko terenów zielonych,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- część...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardz...

  • Lokal Gdynia Wielki Kack ul. Myśliwska

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Myśliwska

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy położony w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack przy ul. Myśliwskiej.Lokal o powierzchni użytkowej 70,44 mkw....

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,27 m2, położone w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). W je...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Damroki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Damroki

    • 725 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne, kameralne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem!Doskonałe dla rodziny - świetnie skomunikowane - południowa ekspozycja.MIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, słon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Kręta

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Kręta

    • 1 683 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 14 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    TYLKO U NAS!  Dom blisko zieleni i komunikacji miejskiej! OKOLICA: Nieruchomość położona jest w centrum Wielkiego Kacka, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lok...

  • Lokal Gdynia Wielki Kack ul. Wielkopolska

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Wielkopolska

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska.Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowa...

  • 1 / 3
    Działka Gdynia Wielki Kack ul. Starochwaszczyńska

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Starochwaszczyńska

    • 2 961 700 zł cena
    • 8 462 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży grunt w dzielnicy Wielki Kack - rejon KACZE BUKI.Teren o łącznej pow. 8 462 m.kw. - obecnie jest to jedna działka, sprzedaż od osoby fizycznej. W miejscowym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie na sprzedrz

    Gdynia

    • 429 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie wlasnosciowe hipoteczne witomino ul wielkokacka blisko szkola z basenem 2 pokoje jasna kuchnia balkon 1 pieteo winda piwnica do remontu

  • Na granicy Redłowa i Orłowa, Os.Kępa Redłowska ; 2014r,3 pok wind...

    Gdynia

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowy apartament usytuowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Kępa Redłowska składającym się z 5 kameralnych budynków. Budynek posiada cichobieżną windę, obiekt jest monitor...

  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • Mieszkanie 48m2 duży ogród 2 pokoje Bezpośrednio BK 2%

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie wyrażam zgody na kontakt Biur Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie na parterze, z dużym ogrodem o powierzchni aż 65m2 w najszybciej rozwijającej się dzielnicy w Gdyni Chwar...

  • Mieszkanie 3-pok. Chylonia | Bezpośrednio, do negocjacji

    Gdynia

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,1 m2 w świetnej lokalizacji – kameralna ul. Lubawska, Gdynia Chylonia. ATUTY:  - bardzo dobrze skomunikowane – stacja SKM Leszczynki 450m...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Sprzedam mieszkanie Denhoffa

    Gdynia

    • 420 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w Gdyni na ulicy Denhoffa wspaniała lokalizacja bardzo blisko morza. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu. Budynek z zewnątrz jest ocieplony i odnowiony wokoło znaj...

  • Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki
    Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki

    Gdynia

    • 360 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 21 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę 17m na parterze ul. Lubawska. Bliski SKM Leszczynki, przedszkole, sklepy idealne do zarobku z wynajmu POŚREDNIKOM DZIĘKUJE!

  • Sprzedam

    Gdynia

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Gdyni tel [tel]

  • Mieszkanie Gdynia, Sandomierska
    1 / 4
    Mieszkanie Gdynia, Sandomierska

    Gdynia

    • 546 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA MAŁY KACK | OGRÓD LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Mały Kack. Dobrze sko...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, adm. J.Unruga
    1 / 11
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, adm. J.Unruga

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | BALKON | GDYNIA | Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze położone w Gdyni na ulicy Admirała Józefa Unruga. To idealne mi...

  • Mieszkanie Gdynia, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Gdynia, Kornela Makuszyńskiego

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE |ODDZIELNA KUCHNIA | GDYNIA KARWINY | OGRÓD Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położony w pobliżu las, a także dosko...

  • 3 pokojowe. Deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.
    1 / 6
    3 pokojowe. Deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.

    Gdynia

    • 514 077 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloperskie mieszkania, bez opłat i prowizji. Szybki odbiór. W ofercie 3 pok. mieszkania w Gdyni: - z pakietem mega rabatów - bezpośredni zakup bez prowizji, opłat i podatku PC...

  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Gdynia

    • 370 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 36,70 m² – Gdynia Chylonia, ul. Gniewska 19E Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,70 m², położone na 3 piętrze w budynku przy u...

  • Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon
    1 / 16
    Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon

    Gdynia

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Chylonia, przy ul. Lubawskiej 3. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku z wielkiej pł...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Chylonia

    Gdynia

    • 284 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | BLISKO SKM I CENTRUM | GDYNIA | CHYLONIA | LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych d...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remontu - stwórz swój wymarzony dom!
    1 / 13
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remon...

    Gdynia

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z niepowtarzalnym charakterem i ogromnym potencjałem w samym sercu Gdyni! Zapraszam do wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 6...

  • Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie

    Gdynia

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe. Dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym (wyposażonym w nowy sprzęt: zmywarkę, piekarnik i kuchenkę gazową). Łazienk...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska

    Gdynia

    • 455 463 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń – idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygo...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | OBOK LASU I CENTRUM | GDYNIA | WITOMINO | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie...

  • Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze
    1 / 16
    Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 26 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni . Mieszkanie zaprojektowano w stylu Modern Classic z wielką dbałością...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska

    Gdynia

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SPOKOJNA OKOLICA | GDYNIA LESZCZYNKI | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej....

  • [GDYNIA CHYLONIA] Słoneczne 3 pokoje na IV piętrze | Widokowy balkon
    [GDYNIA CHYLONIA] Słoneczne 3 pokoje na IV piętrze | Widokowy bal...

    Gdynia

    • 706 176 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szukasz mieszkania, które jest jasne, ciepłe i doskonale skomunikowane? Prezentujemy ustawny, 3-pokojowy lokal o powierzchni 55,17 m², usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców
    Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców

    Gdynia

    • 719 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SOLANO - MAŁY KACK - NOWOCZESNE OSIEDLE - WYGODNE I PEŁNE ŚWIATŁA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej i komórką...

  • Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe taras
    Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe tara...

    Gdynia

    • 1 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 71 m2 w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 29. Znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowej kamienicy wyposażonej w windę. Składa...

  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...