• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piekary Śląskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Banino

(41)
  • Dom Banino ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:Segment lewy - dostępny.  Segment prawy - sprzedany.Na sprzedaż budynek mieszkaln...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 380 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) w Baninie, o powierzchni 142 m², położony na działce 321 m². Dom z 2015 roku, bezczynszowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia - sprze...

  • 1 / 4
    Dom Banino rynek pierwotny ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną PRZEDSPRZEDAŻ tym razem w Baninie. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie b...

  • Dom Banino ul. Pod Lasem

    Banino » ul. Pod Lasem

    • 1 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowym widokiem, usytuowany na skraju lasu!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przepiękny widok!- Duży,...

  • Mieszkanie Banino ul.

    Banino

    • 739 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie na parterze w zabudowie szeregowej. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bliskość natury i spokój- mniejsze...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 759 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA PROMOCYJNA NA ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 75m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z poda...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 789 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku PCC- dom nowy, stan deweloperski- ene...

  • Lokal użytkowy Banino gm. Żukowo, Bosmańska
    Lokal użytkowy Banino gm. Żukowo, Bosmańska

    Banino

    • 599 999 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny Lokal Usługowo-Biurowy (66,5 m²) - Banino, ul. Bosmańska Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,5 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego obiektu handlowo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlok...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 949 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat k...

  • Mieszkanie Banino ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 689 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM BLISKO SZKOŁY PODSTAWOWEJ!MIESZKANIE: jasne, przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,80 m², położone w spokojne...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 999 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana w kameralnej części prężnie rozwijającej się wsi Banino; położona z dala od zgiełku głównych ulic, a mimo to doskona...

  • Mieszkanie Banino gm. Żukowo, Bosmańska
    1 / 14
    Mieszkanie Banino gm. Żukowo, Bosmańska

    Banino

    • 599 999 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis Nieruchomości: Na sprzedaż przestronny i słoneczny 2-pokojowy apartament o powierzchni 66,5 m², mieszczący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Bosmańskiej w...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 550 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 10 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość:Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment) o powierzchni...

  • Banino - działka
    1 / 6
    Banino - działka

    Banino

    • 450 000 zł cena
    • 2 007 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 2007m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest MPZP, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach ....

  • 1 / 4
    Mieszkanie Banino ul.

    Banino

    • 547 644 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nr10 58,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingow...

  • Działka Banino ul. Na Wzgórzu

    Banino » ul. Na Wzgórzu

    • 4 199 000 zł cena
    • 4 099 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS! Atrakcyjna działka inwestycyjna w Baninie - 4099 m² przy głównej drodze.LOKALIZACJA:Działka położona w Baninie w doskonałej lokalizacji, tuż przy głównej drodze o bard...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2  - Nowy Tuchom, 20 minut od GdańskaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny poł...

  • Mieszkanie Banino rynek pierwotny ul. Startowa

    Banino » ul. Startowa

    • 567 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie nr31 60,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingoweMieszk...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Banino rynek pierwotny ul. Startowa

    Banino » ul. Startowa

    • 567 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie nr19 60,4 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingoweMieszka...