• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Banino

(41)
  • Dom Banino ul. Halna

    Banino » ul. Halna

    • 1 225 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość, gwarantująca szybki dojazd do Trójmiasta i lotniska. W okolicy pełne zapl...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Platynowa

    Banino » ul. Platynowa

    • 1 060 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM BLIŹNIAK stan deweloperski z pompą ciepła. Położony w miejscowości Banino,  20 km od Gdańska.LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Banino  na terenie gminy Żukowo, w otoczeni...

  • Mieszkanie Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 849 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie w Baninie o powierzchni 89,96 m² w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej...

  • 1 / 4
    Działka Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 480 000 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i szeregowych.Najważniejsze atuty Lokalizacja: Nieruchomość położona w południowej części Banina -...

  • Dom Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m,...

  • Działka Banino ul. Dębowa

    Banino » ul. Dębowa

    • 649 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKOLICA: Działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się niedaleko O...

  • Działka Banino ul. Dębowa

    Banino » ul. Dębowa

    • 725 000 zł cena
    • 1 542 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Banino ul. Dębowa

    Banino » ul. Dębowa

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Banino ul. Lotnicza

    Banino » ul. Lotnicza

    • 4 500 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 9 514 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Banino, ul. Lotnicza• Świetna lokalizacja przy rondzie w Baninie• Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogipublicznej, a sam budynek jest bardzo widoczny zperspektyw...

  • Mieszkanie Banino ul. Jeziorna

    Banino » ul. Jeziorna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowoczesny skrajny szereg w miejscowości Banino o całkowitej powierzchni 90 m², z powierzchnią użytkową wynoszącą 69,32 m². Zadbany, gotowy do zamieszkania, w...

  • Dom Banino ul. Jeziorna

    Banino » ul. Jeziorna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Banino ul. Szczęśliwa

    Banino » ul. Szczęśliwa

    • 1 799 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu.Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZ...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 990 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Banino ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 7 400 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 13 455 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7.110 m2. Na jej terenie posadowiony jest budynek biur...

  • Ustawny mieszkanie z ogródkiem!
    Ustawny mieszkanie z ogródkiem!

    Banino

    • 604 350 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak świeżo po remoncie.
    1 / 9
    Bliźniak świeżo po remoncie.

    Banino

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 899 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Banino ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 7 400 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 13 455 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 295 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i szeregowych. Najważniejsze atutyLokalizacja: Nieruchomość położona w południowej części Banina - ws...

  • Dom Banino ul. Lotnicza

    Banino » ul. Lotnicza

    • 1 250 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Dąbrowie Miszewskiej pomiędzy Baninem, a Miszewem. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześ...