• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobrzewino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Banino

(41)
  • Działka Banino ul. Borowiecka

    Banino » ul. Borowiecka

    • 1 242 400 zł cena
    • 6 212 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKOLICA: Działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się niedaleko O...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Barniewice ul. Topolowa

    Barniewice » ul. Topolowa

    • 6 300 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę obiekt w Barniewicach.LOKALIZACJA:Barniewice to miejscowość granicząca z Gdańskiem Osową. Szybki dojazd do lotniska i do obwodnicy Trójmiasta.OBIEKT:Obiekt składa się z lok...

  • Dom w Pępowie Osiedle Słoneczne Bezpośrednio

    Pępowo

    • 669 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Słoneczne to sześć nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych położonych w miejscowości Pępowo przy ulicy Słoneczny Stok. Oferujemy Państwu zgrabny dom o funkcjonaln...

  • Lokal Miszewo ul. Tokarska

    Miszewo » ul. Tokarska

    • 2 490 000 zł cena
    • 598 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Teren idealny pod prowadzenie działalności !!!ATUTY :- 5750 m2 działki idealnej pod prowadzenie działalności- bardzo duży teren daje możliwości aranżacyjne pod dużą ilość miejsc pa...

  • Dom Miszewo ul. Tokarska

    Miszewo » ul. Tokarska

    • 2 490 000 zł cena
    • 598 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 3 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE)Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajd...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 4 990 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: Nieruchomość zna...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 8 880 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Nowoczesny dom z dużym ogrodem
    1 / 18
    Nowoczesny dom z dużym ogrodem

    Czaple

    • 1 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Hala Magazyn Hala + Biura 1250m2 Plac 3300m2 przy głównej drodze...

    Miszewko

    • 39 999 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę magazynowo - produkcyjno-handlową z biurami o powierzchni 1250 m² lub 1350 m². + Plac przed halą 3300m2 lub 3800m2 w cenie najmu !!! Wszystkie media: woda ciepła i...

  • Działka budowlana 1361 m² | Miszewko gm.Żukowo | MPZP
    1 / 3
    Działka budowlana 1361 m² | Miszewko gm.Żukowo | MPZP

    Miszewko

    • 450 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 1361 m² | Miszewko, ul. Dąbrowa | MPZP | media | udział w drodze Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1361 m², położoną w Miszewku, przy ul. Dąb...

  • 1 / 3
    Działka Pępowo ul. Łąkowa

    Pępowo » ul. Łąkowa

    • 562 640 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!282/24- 2164 m2 - 562 640  złLOKALIZACJA: Działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie Żukowo....

  • 1 / 3
    Działka Pępowo ul. Łąkowa

    Pępowo » ul. Łąkowa

    • 756 600 zł cena
    • 2 910 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!282/25- 2910 m2- 756 600 złLOKALIZACJA: Działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie Żukowo. B...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 299 000 zł cena
    • 1 082 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną w Miszewku 1082 m2!LOKALIZACJA: Miszewko to intensywnie rozwijająca się miejscowość w obrębie Gminy Żukowo. Lokalizacja ta charakteryz...

  • Dom Rębiechowo ul. Akacjowa

    Rębiechowo » ul. Akacjowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ! ORGANIZACJA WESEL, GASTRONOMIA, POKOJE NOCLEGOWE (12 POKOI DLA 26 OSÓB)!NIERUCHOMOŚĆ:Dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m², zlokalizow...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki z potencjałem MIESZKANIOWYM lub PRODUKCYJNYM możliwość wydzielenia działki ok 10 000m2 w Miszewko. Działka nie jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania możliwość uzys...

  • Działka Czaple ul. Słoneczna

    Czaple » ul. Słoneczna

    • 369 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Czaple (k. Pępowa) w odległości ok. 10min od Gdańska- Matarni/Kokoszek!Sprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie dwóch działek w p...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Lokal Miszewko ul. Gdyńska

    Miszewko » ul. Gdyńska

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest zl...

  • Pepowo-  nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Pepowo- nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

    Pępowo

    • 920 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy nowoczesnego projektu domu w zabudowy bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo. Budynek po pow.135m2, pow. działki 920m2, na nowym zadbanym osiedlu domów jednorod...

  • Dom Pępowo rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 889 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Pępowo ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 920 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Czaple - dwie działki do wyboru
    1 / 5
    Czaple - dwie działki do wyboru

    Czaple

    • 323 120 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czaple(około 10 km od Gdańska)- działki budowlane o pow. 1154m2 oraz 865m2, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy o następującym przeznaczeniu; - zabudowę mieszk...

  • Dom bliźniaczy z ogrodem  Czaple 10 min do Gdańska
    1 / 11
    Dom bliźniaczy z ogrodem Czaple 10 min do Gdańska

    Czaple

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom został zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem solidnych materiałów budowlanych oraz nowoczesnych instalacji zapewniających komfort codziennego użytkowania. Poniżej link do...

  • Czaple - dwie działki do wyboru
    1 / 9
    Czaple - dwie działki do wyboru

    Czaple

    • 664 500 zł cena
    • 2 658 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czaple(około 10 km od Gdańska)- działka budowlana o pow. 2658m2. Na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy o następującym przeznaczeniu; - zabudowę mieszkaniowa jed...

  • Pępowo - dom na kameralnym osiedlu
    1 / 16
    Pępowo - dom na kameralnym osiedlu

    Pępowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pępowo (gm. Żukowo) Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 136,86m2 do nieruchomości przynależy działka o pow. 563,43m2. Nieruchomość idealnie usytu...

  • Działka Czaple ul. Słoneczna

    Czaple » ul. Słoneczna

    • 340 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Dom Czaple rynek pierwotny ul. Flaminga

    Czaple » ul. Flaminga

    • 899 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKA...

  • Dom Barniewice ul. Zofii Nałkowskiej

    Barniewice » ul. Nałkowskiej

    • 779 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY:- wysoki standard wykończenia- gotowe do wejścia- kominek - duży ogród- brak czynszu- kameralna zabudowa- cicha i spokojna okolica CHARAKTERY...

  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • Dom Pępowo ul.

    Pępowo

    • 779 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości...