• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białutki
  • Grzędzice
  • Krupia Wólka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sopot

(6)
  • Wyjątkowa willa w centrum Sopotu
    1 / 15
    Wyjątkowa willa w centrum Sopotu

    Sopot

    • 4 200 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość znajduje się w Sopocie - dzielnica willowa, niska zabudowa, dobre sąsiedztwo, wszechobecna zieleń, liczne tereny rekreacyjne: Hipodrom, parkowy Pas Nadmorski. Dom za...

  • Dom Sopot Kamienny Potok ul. Kaszubska

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kaszubska

    • 3 175 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 19 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny...

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Sopot » Kamienny Potok

    • 4 290 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom z klimatem, 600 m od plaży.
    1 / 20
    Dom z klimatem, 600 m od plaży.

    Sopot » Dolny Sopot

    • 4 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Sopot » Górny Sopot

    • 4 100 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 22 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Yonekawa Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sopot Górny ul. Armii Krajowej

    Sopot » Górny Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 2 199 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 27 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    POŁOZENIE:Dom położony w cichej i przyjaznej części Górnego Sopotu- blisko przyrody i z dala od wielkomiejskiego zgiełku i gwaru, a jednocześnie blisko wszystkich atrakcji miasta w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gdynia Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 2 999 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 8 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻY 3 POZIOMOWY DOM  W OTULINIE  LASU O POWIERZCHNI 361 M2 MIESZCZĄCY SIĘ NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 5 078 M2Powierzchnia użytkowa domu wynosi 281 m2Większa powierzchnia wynika z po...

  • Dom Gdynia Kamienna Góra ul.

    Gdynia » Kamienna Góra

    • 13 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 38 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz i kup!LOKALIZACJA:Kamienna Góra to dzielnica wyjątkowa i luksusowa, a jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców. W Kamiennej Gór...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Wierzbowa

    • 2 600 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJADom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdyni - Orłowie przy ul. Wierzbowej. Jest to bardzo cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie ni...

  • Dom Gdynia Redłowo ul. Ułańska

    Gdynia » Redłowo » ul. Ułańska

    • 3 940 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 13 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą również w wersji wideo: [url] Na sprzedaż niezwykle klimatyczny, przytulny, funkcjonalny, ustawny, przestronny, rozkładowy, 4-kondygnacyjny (pa...

  • Dom Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    OFERTA SPRZEDAŻY - UDZIAŁ OK. 94% W KAMIENICY | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIENa sprzedaż udział wynoszący ok. 94% w niewydzielonej części nieruchomości, w atrakcyjnie zlokalizowanej kamienicy...

  • Dom Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 7 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej...

  • Dom Gdynia Redłowo ul. Mariana Mokwy

    Gdynia » Redłowo » ul. Mokwy

    • 3 900 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cena podlega negocjacji!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja...

  • Dom Gdynia Redłowo, Szarych Szeregów
    1 / 7
    Dom Gdynia Redłowo, Szarych Szeregów

    Gdynia

    • 1 250 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po pow. uzytkowej 70 m3 z 1920 roku. Działka o powierzchni: 419 m2 na sprzedaż z budynkiem! Lokalizacja: Szarych Szeregów 4, Gdynia Redłowo. Ogrzewanie - własne, jednak jest...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Jesionowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Jesionowa

    • 4 490 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 10 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

      NA SPRZEDAŻ DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ 4 MIESZKANIA Z ODRĘBNYMI KSIĘGAMI WIECZYSTYMI! DODATKOWO POKOJE NA PODDASZU, NA KONDYGNACJI PIWNICZNEJ ORAZ W BUDY...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BLIŹNIAK W ORŁOWIE W SĄSIEDZTWIE STULETNIEGO PARKU. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień. NIE...

  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Kręta

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Kręta

    • 1 683 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 14 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    TYLKO U NAS!  Dom blisko zieleni i komunikacji miejskiej! OKOLICA: Nieruchomość położona jest w centrum Wielkiego Kacka, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lok...

  • Witomino - Dom z działką w świetnej lokalizacji
    1 / 4
    Witomino - Dom z działką w świetnej lokalizacji

    Gdynia

    • 1 549 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy (rodzina) na sprzedaż, dom w Gdyni Witomino. - dom ma powierzchnię ok. 200 m2, - działka ma powierzchnię 829 m2, - KW bez obciążeń kredytowych, - na działce znajduje s...

  • Dom Gdynia Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia » Redłowo » ul. Powstania Wielkopolskiego

    • 1 690 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 9 549 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM DLA DWÓCH RODZIN LUB POD INWESTYCJĘ W IDEALNEJ LOKALIZACJILOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Gdyni- w Redłowie. To świetna lokalizacja dla osób ceni...

  • Dom Gdynia Redłowo, Powstania Śląskiego
    1 / 15
    Dom Gdynia Redłowo, Powstania Śląskiego

    Gdynia

    • 3 900 000 zł cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 10 456 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze!  Na nieruchomość składają się: PARTER z wyjściem na ogród:  O powierzchni 94,41 m2: - 4 pokoi, - kuchni, - łazie...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Rybnicka

    Gdynia » Orłowo » ul. Rybnicka

    • 2 240 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący położony w Gdyni (dzielnica Orłowo). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta o wielkości 435 m2. Powierzchnia całkowita budynku t...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Wzgórze Bernadowo

    Gdynia » Mały Kack » ul. Wzgórze Bernadowo

    • 20 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy i unikatowy dom w skrajnym szeregu. Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnego designu z niepowtarzalnym stylem, który zachwyca j...

  • Komfortowy dom na wynajem w spokojnej okolicy
    1 / 12
    Komfortowy dom na wynajem w spokojnej okolicy

    Gdynia

    • 5 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom o powierzchni użytkowej 120 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni – ul. Żwirowa 9. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i pod sied...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Śnieżna

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Śnieżna

    • 1 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    5 pokoi | południowy ogród | garaż | fotowoltaika 5,85 KW | cisza i zieleńLOKALIZACJA:Dom położony jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, w spoko...

  • Rezerwacja     Do wynajęcia dom w cichej okolicy
    1 / 16
    Rezerwacja Do wynajęcia dom w cichej okolicy

    Gdynia

    • 4 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Rezerwacja. Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w otoczeniu domów jednorodzinnych cichej dzielnicy Gdyni - Chwarzno, . Dobrze skomunikowany z centrum...

  • Dom wolnostojący-2 garaże-duży potencjał aranżacji

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Merkurego

    • 1 599 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabi...

  • Miejsce na codzienne chwile szczęścia - dom 150m²

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Sobótki

    • 1 225 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się oferta sprzedaży domu szeregowego, w bardzo wygodnej i zielonej części Gdyni - przy ul. Sobótki. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, wymagająca jedyni...

  • Dom Gdynia Oksywie ul. Kępa Oksywska

    Gdynia » Oksywie » os. Kępa Oksywska

    • 729 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    3-pokojowy dom w pięknej okolicy nad zatoką w Gdyni Oksywiu, ul. Kępa Oksywska. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Gdyni - dzielnica Oksywie, przy ul. Kępa...

  • Dom Gdynia Orłowo ul.

    Gdynia » Orłowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta - G...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul.

    Gdynia » Dąbrowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny segment z ogrodem o powierzchni 220 m², usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni -...

  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Źródło Marii

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Źródło Marii

    • 949 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ pomieszczeń,- dobry dojazd do centrum,- blisko terenów zielonych,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- część...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Witolda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Witolda

    • 899 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i p...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Gedymina

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gedymina

    • 2 200 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom z 1986 roku, usytuowany na dużej działce o rozmiarze 973 m², otoczony pięknym ogro...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 11 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Dom Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul.

    Gdynia » Orłowo

    • 4 490 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 10 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m², licz...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul.

    Gdynia » Dąbrowa

    • 2 699 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 11 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy,  segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej.Nieruchomość stano...