• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sopot Dolny Sopot

(27)
  • Mieszkanie Sopot Dolny ul.

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. 3 Maja

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Maja

    • 1 915 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 27 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-POKOJOWY APARTAMENT W SERCU SOPOTU! KAPITALNA INWESTYCJA! WYSOKI STANDARD!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w sercu Sopotu Dolnego przy ul. 3 Maja. Niewątpliwym atutem aparta...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bitwy Pod Płowcami

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bitwy pod Płowcami

    • 849 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 50 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni163 m², z funkcjonującą salą operacyjną pos...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 65 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJEM | GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem prestiżowa, w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni 207 m², z funkcjonuj...

  • Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży
    Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 999 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 27 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 3 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem apartament w wyjątkowej lokalizacji w Dolnym Sopocie w terminie 01.11.25 r. - 31.06.26 r. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, bliskość morza oraz terenów rek...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Alfonsa Chmielewskiego

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Chmielewskiego

    • 3 490 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 23 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, bardzo słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m², zlokalizowane w prestiżowej części Dolnego Sopotu, przy kameralnej ulicy Alfonsa Chmielewskieg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Karlikowska

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Karlikowska

    • 839 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ŚWIETNE MIESZKANIE W SAMYM SERCU SOPOTU !SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE - IDEALNE NA WYNAJEM LUB JAKO 2ND HOME BARDZO BLISKO PLAŻY !MIESZKANIE: Na sprzedaż kameralne, słoneczne, j...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bolesława Chrobrego

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 735 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA, 6 MINUT DO MONCIAKA I ZALEDWIE 4 MINUTY PIESZO DO PLAŻY!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, ustawne, doskonałe na inwestycję, 3...

  • Niezwykła inwestycja na sprzedaż- Dolnym Sopocie!
    1 / 15
    Niezwykła inwestycja na sprzedaż- Dolnym Sopocie!

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 390 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Świetna lokalizacja. 2 mieszkania w jednym !!!
    1 / 20
    Świetna lokalizacja. 2 mieszkania w jednym !!!

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 750 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 18 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Estate Polska
    Biuro nieruchomości

  • Plaża 300 metrów, Monte Cassino 200 metrów
    1 / 20
    Plaża 300 metrów, Monte Cassino 200 metrów

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 099 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 29 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Świetna lokalizacja, bardzo blisko morza i centrum
    1 / 19
    Świetna lokalizacja, bardzo blisko morza i centrum

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 28 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Kameralny i spokojny Dolny Sopot
    1 / 17
    Kameralny i spokojny Dolny Sopot

    Sopot » Dolny Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy apartament z werandą 300 m od plaży
    1 / 20
    Urokliwy apartament z werandą 300 m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 799 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 20 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tekton Capital Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Piękny apartament nad morzem
    1 / 15
    Piękny apartament nad morzem

    Sopot » Dolny Sopot

    • 6 950 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom z klimatem, 600 m od plaży.
    1 / 20
    Dom z klimatem, 600 m od plaży.

    Sopot » Dolny Sopot

    • 4 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sopocki unikat przy plaży z windą
    1 / 20
    Sopocki unikat przy plaży z windą

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 200 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 26 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży
    1 / 5
    Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 779 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości