• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowe Kurowo
  • Komarowo
  • Nowiny Wielkie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Banino

(20)
  • Dom Banino ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:Segment lewy - dostępny.  Segment prawy - sprzedany.Na sprzedaż budynek mieszkaln...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 380 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) w Baninie, o powierzchni 142 m², położony na działce 321 m². Dom z 2015 roku, bezczynszowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia - sprze...

  • 1 / 4
    Dom Banino rynek pierwotny ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną PRZEDSPRZEDAŻ tym razem w Baninie. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie b...

  • Dom Banino ul. Pod Lasem

    Banino » ul. Pod Lasem

    • 1 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowym widokiem, usytuowany na skraju lasu!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przepiękny widok!- Duży,...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 759 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA PROMOCYJNA NA ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 75m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z poda...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 789 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku PCC- dom nowy, stan deweloperski- ene...

  • Dom Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlok...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 949 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 999 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana w kameralnej części prężnie rozwijającej się wsi Banino; położona z dala od zgiełku głównych ulic, a mimo to doskona...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 550 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 10 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość:Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment) o powierzchni...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2  - Nowy Tuchom, 20 minut od GdańskaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny poł...

  • Dom Banino ul. Halna

    Banino » ul. Halna

    • 1 225 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość, gwarantująca szybki dojazd do Trójmiasta i lotniska. W okolicy pełne zapl...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Platynowa

    Banino » ul. Platynowa

    • 1 060 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM BLIŹNIAK stan deweloperski z pompą ciepła. Położony w miejscowości Banino,  20 km od Gdańska.LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Banino  na terenie gminy Żukowo, w otoczeni...

  • Dom Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m,...

  • Dom Banino ul. Jeziorna

    Banino » ul. Jeziorna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu nowoczesny skrajny szereg w miejscowości Banino o całkowitej powierzchni 90 m², z powierzchnią użytkową wynoszącą 69,32 m². Zadbany, gotowy do zamieszkania, w...

  • Dom Banino ul. Szczęśliwa

    Banino » ul. Szczęśliwa

    • 1 799 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu.Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZ...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 990 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak świeżo po remoncie.
    1 / 9
    Bliźniak świeżo po remoncie.

    Banino

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 899 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Banino ul. Lotnicza

    Banino » ul. Lotnicza

    • 1 250 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Dąbrowie Miszewskiej pomiędzy Baninem, a Miszewem. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Pępowie Osiedle Słoneczne Bezpośrednio

    Pępowo

    • 669 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Słoneczne to sześć nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych położonych w miejscowości Pępowo przy ulicy Słoneczny Stok. Oferujemy Państwu zgrabny dom o funkcjonaln...

  • Dom Miszewo ul. Tokarska

    Miszewo » ul. Tokarska

    • 2 490 000 zł cena
    • 598 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Teren idealny pod prowadzenie działalności !!!ATUTY :- 5750 m2 działki idealnej pod prowadzenie działalności- bardzo duży teren daje możliwości aranżacyjne pod dużą ilość miejsc pa...

  • Nowoczesny dom z dużym ogrodem
    1 / 18
    Nowoczesny dom z dużym ogrodem

    Czaple

    • 1 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Domek w wysokim standardzie z ogródkiem, na już!
    1 / 10
    Domek w wysokim standardzie z ogródkiem, na już!

    Tuchom

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALB Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rębiechowo ul. Akacjowa

    Rębiechowo » ul. Akacjowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ! ORGANIZACJA WESEL, GASTRONOMIA, POKOJE NOCLEGOWE (12 POKOI DLA 26 OSÓB)!NIERUCHOMOŚĆ:Dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m², zlokalizow...

  • Dom Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom bliźniak z garażem i fotowoltaiką
    Dom bliźniak z garażem i fotowoltaiką

    Tuchom

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ‎Przytulny, gotowy do zamieszkania dom z ogródkiem i niskimi kosztami utrzymania ‎ ‎Oferuję do sprzedaży 3 kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej 69,66 m2 (ok. 90 m² po podłodze...

  • Dom Tuchom ul. Zaciszna

    Tuchom » ul. Zaciszna

    • 2 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 16 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna nieruchomość położona nad jeziorem, w otoczeniu lasu i zieleni, idealna dla miłośników spokoju i natury. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Gol...

  • Wyjątkowa nieruchomość z działającą agroturystyką
    1 / 16
    Wyjątkowa nieruchomość z działającą agroturystyką

    Tuchom

    • 3 690 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 10 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położona w malowniczej miejscowości Tuchom w gminie Żukowo (powiat kartuski). To idealne miej...

  • Pepowo-  nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Pepowo- nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

    Pępowo

    • 920 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy nowoczesnego projektu domu w zabudowy bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo. Budynek po pow.135m2, pow. działki 920m2, na nowym zadbanym osiedlu domów jednorod...

  • Dom Pępowo rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 889 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Pępowo ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 920 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom bliźniaczy z ogrodem  Czaple 10 min do Gdańska
    1 / 11
    Dom bliźniaczy z ogrodem Czaple 10 min do Gdańska

    Czaple

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom został zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem solidnych materiałów budowlanych oraz nowoczesnych instalacji zapewniających komfort codziennego użytkowania. Poniżej link do...

  • Pępowo - dom na kameralnym osiedlu
    1 / 16
    Pępowo - dom na kameralnym osiedlu

    Pępowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pępowo (gm. Żukowo) Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 136,86m2 do nieruchomości przynależy działka o pow. 563,43m2. Nieruchomość idealnie usytu...

  • Dom Rębiechowo ul. Barniewicka

    Rębiechowo » ul. Barniewicka

    • 1 950 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), przestronny, jasny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom wolnostojący w Rębiechowie (powiat kartuski, gmina Żukowo). Powierzchnia...

  • 1 / 4
    Dom Czaple rynek pierwotny ul. Flaminga

    Czaple » ul. Flaminga

    • 899 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKA...

  • Dom Barniewice ul. Zofii Nałkowskiej

    Barniewice » ul. Nałkowskiej

    • 779 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY:- wysoki standard wykończenia- gotowe do wejścia- kominek - duży ogród- brak czynszu- kameralna zabudowa- cicha i spokojna okolica CHARAKTERY...

  • Dom Tuchom ul. Banińska

    Tuchom » ul. Banińska

    • 5 700 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony z wysok...

  • Dom Tuchom ul. Gdyńska

    Tuchom » ul. Gdyńska

    • 1 099 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesny, energooszczędny dom z doskonale rozplanowaną przestrzenią Funkcjonalny układ pomieszczeń z czterema ko...

  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • Dom Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz!- brak czynszu- kameralna zabudowa w okolicy- funkcjonalny rozkład pomieszczeń- jasne i słoneczne pokoje- dodatkow...

  • Dom Pępowo ul.

    Pępowo

    • 779 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości...