• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Janowska

    Gdynia » Cisowa » ul. Janowska

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natu...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia » Karwiny » pl. Kruczkowskiego

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3. p...

  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Gorczycowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Gorczycowa

    • 2 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, Gdynia Dąbrowa - dostępne od  zaraz.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła.Mieszkanie składa się z salonu z ane...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic...

  • Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe taras
    Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe tara...

    Gdynia

    • 1 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 71 m2 w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 29. Znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowej kamienicy wyposażonej w windę. Składa...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Paprykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Paprykowa

    • 579 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie mieści się w nietypowej zabudowie - budynek 3 piętrowy, zadbany, ocieplonym, klatka schodowa po remoncie w 2023 r, zabezpieczona domofonem. Wyjątkowo duża komórka 17,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorsk...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS ATUTY NIERUCHOMOŚCI- dwa niezależne pokoje- fenomenalny widok na port - 100m do przystanku autobusowego ZKM- po sąsiedzku z parkiem leśnymLOKALIZACJAGdynia Oksywie - na...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Gniewska

    Gdynia » Chylonia » ul. Gniewska

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI funkcjonalny układ 2 pokoi na powierzchni 43,40 m² oddzielna, jasna kuchnia balkon przynależna piwnica o po...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 780 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie z dużym ogrodem, położone na parterze - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni: Chwarzno-Wiczlino. Idealne miejsce do życia d...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Miłkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Miłkowa

    • 585 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY:- 2. piętro - optymalny komfort na co dzień.- duży balkon - potencjał mieszkania -  do własnej aranżacji- dodatkowa przestrzeń - przynale...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 749 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonuMieszkanie bezczynszowe 95,86 m² z balkonem - Gdynia, ul. KrawieckaNieruchomość z ogromnym potencjałem. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 699 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!   Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki.   ATUTY N...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEDOSKONAŁE MIESZKANIE INWESTYCYJNE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:>Zaledwie 200m od Akademii Marynarki Wojennej> W niedalekiej odległości znajduje się b...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 670 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkow...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Wojewody Wachowiak...

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Wachowiaka

    • 899 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morz...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego

    Gdynia » Pogórze » pl. Kazimierza

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 60,01 m² położone w dzielnicy Gdyni - Pogórzu. Lokal znajduje się na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 850 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m² w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ✅ Zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i pr...