• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 649 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem garażowym przy ul. Paderewskiego w miejscowośc...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Benisławskiego

    • 539 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchni...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Słupecka

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Słupecka

    • 1 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 18 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kcyńska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kcyńska

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lo...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 433 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozyc...

Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 514 462 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 349 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni ok. 89 m², zaaranżowana jako trzy w pełni niezależne apartamenty, zaprojektowane z dbałością o detal, komf...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Bieszczadzka

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Bieszczadzka

    • 667 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis mieszkania:Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki Kack...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Ludwika Zamenhofa

    Gdynia » Leszczynki » ul. Zamenhofa

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz- 2 pokoje - 10 minut pieszo do SKM Leszczynki, 3 minuty do przystanku autobusowego- winda w budynkuLOKALIZACJA:Budynek położony jest w świet...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 699 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 574 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Szafranowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Szafranowa

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3 pię...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Nasypowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Nasypowa

    • 729 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Rdestowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Rdestowa

    • 765 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Rdestowej w dzielnicy Gdynia Dąbrowa.ATUTY NIERUC...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Węglowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Węglowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 24 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 46,43 m2 usytuowany w nowoczesnej i unikalnej inwestycji - Portova, wybudowanej w 2020 r w s...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 870 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!APARTAMENT 131,86m2 FORT FOREST Chwarzno-Wiczlino.ATUTY:- duży taras, - nowoczesny design,- duże okna,- wysoka jakość zastosowanych materiałów,- winda w budynku- klimat...