• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kończyce Wielkie
  • Nowe Miasteczko +20 km
  • Urzuty
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Gdynia

(32)
  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Janowska

    Gdynia » Cisowa » ul. Janowska

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorsk...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 585 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Lokalizacja- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa- Bliskość komunikacji miejskiej- Funkcjonalny układ pomieszczeń- 15 minut spacerem do...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Komandorska

    Gdynia » Grabówek » ul. Komandorska

    • 475 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie  33,72 m² po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni  33,72 m², które w 2025 roku  przeszło generalny remont i zostało...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem do wejścia!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia mieszkania- ogród o powierzchni (54,40 m2)- renomowany deweloper- zadbane nowoczesne...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie,- dwustronna, słoneczna ekspozycja - zachód oraz południe od salonu,- komfortowa lokalizacja - spokojna okolica,- doskona...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 514 462 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Bieszczadzka

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Bieszczadzka

    • 667 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis mieszkania:Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki Kack...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 809 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetna lokalizacja.- renomowany deweloper- pełne wyposażenie i umeblowanie (zawarte w cenie)- zadbane nowoczesne os...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Czesława Miłosza

    Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 659 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- niezależna kuchnia z oknem,- wysoki standard wykończenia - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych,- atrakcyjny widok...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Żelazna

    Gdynia » Pogórze » ul. Żelazna

    • 815 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Nowa Oferta wyłącznie w Pepper House! Komfortowy apartament 3-pokojowy | 62,88 m² | Gdynia Pogórze | Nowoczesne osiedle z 2019 r. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki, 3-...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 879 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !! HOT OFERTA !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża ilość miejsc do przechowywania!- przynależne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie! - u...

Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 608 532 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 669 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu Chwarzno Polanki przy ul. Wa...

Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7m2 położone w Gdyni. Mieszkanie pozwala wprowadzić się bez ponoszenia dodatkowych nakła...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWA OKAZJA | OGRÓDEK 27m² | REMONT 2025 | PEŁNE WYPOSAŻENIEZ przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², zlokalizowane w jednej...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 410 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie gotowe do zamieszkania: funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp, co jest szczególnie istotne dla osób ceniących...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców
    Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców

    Gdynia

    • 719 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SOLANO - MAŁY KACK - NOWOCZESNE OSIEDLE - WYGODNE I PEŁNE ŚWIATŁA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej i komórką...