• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dopiewiec
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Gdynia

(33)
  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natu...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia » Karwiny » pl. Kruczkowskiego

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3. p...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 380 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka- ul. Ikara, Gdynia-Babie Doły Lokalizacja: ul. Ikara, Gdynia- dzielnica Babie Doły Powierzchnia: około 28 m² (całkowita 31,08 m² z piwnicą) Piętro: 4 (w budynku...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Bp. Okoniewskiego

    Gdynia » Grabówek » ul. Okoniewskiego

    • 280 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka na ostatnim piętrze przy ulicy Okoniewskiego, na granicy dzielnic Grabówek i Działki Leśne. 900 m do  dworca PKP, 900 m do Uniwersytetu...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Kościuszki

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kościuszki

    • 615 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,75 m², położona w prestiżowej lokalizacji - bezpośrednio...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Bronisława Dembińskiego

    Gdynia » Leszczynki » ul. Dembińskiego

    • 477 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYLKO W PEPPER HOUSE- duży metraż z możliwością podziału na 2 pokoje- osiedle Horyzonty Gdyni- 15 minut pieszo do SKM Grabówek- w sąsiedztwie lasu- budynek z windą- niskie koszty u...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!HOT OFERTA!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia!- osobna kuchnia!- piwnica!- bliskość komunikacji!CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej.    ATUTY NIERUCHOMOŚ...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowania Kameralna zab...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...

  • Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia
    1 / 11
    Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia

    Gdynia

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m² z ogrodkiem znajduje się na parterze apartamentowca. Jest umeblowane miejsce postojowe w hali , internet i posiada dużą ilość naturalnego...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Jana Matejki

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Matejki

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 508 925 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Miejsce, które pracuje na Twój sukces!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa
    1 / 2
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa

    Gdynia

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE | BALKON | BLISKO LASU | GDYNIA DĄBROWA | LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w Gdyni w dobrze skomunikowanej dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bl...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej

    Gdynia

    • 870 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | 2 POKOJE | LOGGIA | PIWNICA | PIĘKNY WIDOK | GDYNIA | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Mieszkanie Gdynia, Zielona
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia, Zielona

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | 2 POKOJE | BLISKO LAS | PIWNICA | GARDEROBA | ZIELONA OKOLICA | OKSYWIE | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej...