• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Gdynia

(16)
  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 499 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na Gdyńskim Obłużu - z murowanym garażem!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,5 m², położonego w spokojnej, zielonej oko...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem- gotowe do zamieszkania po odświeżeniu! Szukasz wygodnego mieszkania w dobrze skomunikowanej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek)....

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Nasypowa

    Gdynia » Oksywie » ul. Nasypowa

    • 2 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ.LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu w dzielnicy Gdynia Oksywie. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa. Blisko osi...

  • Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia
    1 / 11
    Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia

    Gdynia

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m² z ogrodkiem znajduje się na parterze apartamentowca. Jest umeblowane miejsce postojowe w hali , internet i posiada dużą ilość naturalnego...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Oferta bezpośrednia, wynajmę mieszkanie 61m2 Gdynia ul. Buraczana (3 minuty do PKM)
    1 / 16
    Oferta bezpośrednia, wynajmę mieszkanie 61m2 Gdynia ul. Buraczana...

    Gdynia

    • 2 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ( 3 minuty do PKM Karwiny) Mieszkanie umeblowane, zgodnie z rzeczywistą dokumentacją zdjęciową (bez TV) Opłaty miesięczne: -koszt wyn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Nagietkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Nagietkowa

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE W DZIELNICY GDYNIA DĄBROWA, DOSTĘPNA OD ZARAZLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Par...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Zofii Nałkowskiej

    Gdynia » Karwiny » ul. Nałkowskiej

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacjaWARUNKI NAJMU:- Czynsz najmu 3000zł + 700 zł /1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia- Kaucja: 6000zł- Okres najmu: 1 r...

  • wynajem
    1 / 8
    wynajem

    Gdynia

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mam do wynajęcia od zaraz, całkowicie umeblowane mieszkanie w centrum Gdyni. 3 samodzielne pokoje oraz samodzielna kuchnia. Mieszkanie jest po remoncie. Wystawa okien zachodnia,...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą.Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej.Niskie koszty eksploat...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 959 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu „Orłowska Bryza”. To propozycja, która łączy w sobie wysoki standard, funkcjonal...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Legionów

    Gdynia » Redłowo » ul. Legionów

    • 2 288 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 26 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament na szczycie budynku, widok bez sąsiadów - gotowy do zamieszkaniaGdynia Redłowo | 85,16 m² + taras 14,30 m² | 3 pokoje | 2 garderoby | standard premiumNa sprzedaż apartam...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 3 700 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 72 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem LOKALIZACJA:Yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Ma...

  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy Sopotu,
    1 / 10
    Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy Sopotu,

    Sopot » Kamienny Potok

    • 695 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Wyścigi

    • 4 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Piękne mieszkanie, 110m2 blisko morza i lasu
    Piękne mieszkanie, 110m2 blisko morza i lasu

    Sopot

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
    Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza

    Sopot

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    2 POKOJE | BLISKO MORZA | SOPOT KAMIENNY POTOK I INWESTYCJA I ZIELONA OKOLICA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej...

  • Mieszkanie Sopot ul. Książąt Pomorskich

    Sopot » pl. Pomorskich

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, cichego i w pełni umeblowanego mieszkania położonego przy ulicy Książąt Pomorskich w jednej z najspokojniejszych, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Sopot, Andersa-1,5 km do Molo
    1 / 16
    Sopot, Andersa-1,5 km do Molo

    Sopot

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Ide...