• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Gdynia

(9)
  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 699 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!   Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki.   ATUTY N...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 850 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m² w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ✅ Zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i pr...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Zbożowa

    Gdynia » Cisowa » ul. Zbożowa

    • 1 249 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty:- przestronne pomieszczenia- 6 pokoi- r...

  • Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super
    1 / 7
    Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super

    Gdynia

    • 1 290 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m², położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego, a jedno...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla
    1 / 12
    Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla

    Gdynia

    • 1 085 152 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni! CENA: 255 000 tys. EUR Marzysz o przestronnej nieruchomości blisko morza? Mieszkanie "Necla" zlokalizowane jest w prestiżow...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Górnicza

    Gdynia » Karwiny » ul. Górnicza

    • 765 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, Gdynia - Karwiny.LOKALIZACJA:Ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w s...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Chylońska

    Gdynia » Cisowa » ul. Chylońska

    • 859 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m² położone przy ul. Chylońskiej tuż...

  • Mieszkanie Gdynia ul. Orłowska

    Gdynia » ul. Orłowska

    • 2 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 57 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż unikalny, wolnostojący loft o powierzchni 50 m² z prywatnym ogródkiem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdyni Orłowie.Nieruchomość st...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wyjątkowe mieszkanie z antresolą!
    1 / 18
    Wyjątkowe mieszkanie z antresolą!

    Reda

    • 699 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem ul. Kazimierska
    1 / 17
    Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem ul. Kazimierska

    Rumia

    • 715 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza

    Kosakowo

    • 749 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m
    1 / 10
    Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio Bardzo dziękuje pośrednikom. POŚREDNICY PROSZĘ NIE DZWONIĆ. Unikalna willa w ekskluzywnej dzielnicy Sopotu.Okolica ulicy Kasprowicza. Ładny ogród. Mieszkanie 220 m met...

  • Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Mieszkanie Reda ul.

    Reda

    • 539 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standardMieszkanie o powierzchni 60 m² składa się z: salonu , dużej kuchni, sypialn...

  • Mieszkanie Rumia, Wyżynna
    Mieszkanie Rumia, Wyżynna

    Rumia

    • 1 080 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    RUMIA | 110 m² | DWUPOZIOMOWE Z POTENCJAŁEM Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, niezwykle przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m², położone w jednej z najb...

  • Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę
    1 / 14
    Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę

    Dębogórze

    • 899 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie z widokiem na zatokę Pucką o powierzchni 85 m², położone w spokojnej miejscowości Dębogórze. Nieruchomość znajduje się w...