• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zawady
  • Panieńszczyzna
  • Tarnawa Dolna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdynia Pogórze

(22)
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego

    Gdynia » Pogórze » pl. Kazimierza

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 60,01 m² położone w dzielnicy Gdyni - Pogórzu. Lokal znajduje się na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 850 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m² w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ✅ Zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i pr...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Żeliwna

    Gdynia » Pogórze » ul. Żeliwna

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -winda- cicha i spokojna okolica,- w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa,- doskonale skomunikowane,- blisk...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 525 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokal...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie,- dwustronna, słoneczna ekspozycja - zachód oraz południe od salonu,- komfortowa lokalizacja - spokojna okolica,- doskona...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Gen. Dywizji Franciszka Kleeberga

    Gdynia » Pogórze » ul. Dywizji

    • 499 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Gdyni w dzielnicy Gdynia Pogórze.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 649 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem garażowym przy ul. Paderewskiego w miejscowośc...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 514 462 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Żelazna

    Gdynia » Pogórze » ul. Żelazna

    • 815 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Nowa Oferta wyłącznie w Pepper House! Komfortowy apartament 3-pokojowy | 62,88 m² | Gdynia Pogórze | Nowoczesne osiedle z 2019 r. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki, 3-...

  • Dom Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 759 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 80 m², położony na działce o powierzchni 333 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu.W domu...

Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 608 532 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Stanisława Staszica

    Gdynia » Pogórze » ul. Staszica

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,97m2 na osiedlu Mistral, które jest położone pomiędzy dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowsk...

    Gdynia » Pogórze » ul. Stanisława

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu w Gdyni Pogórze.ATUTY: - świe...

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 8 820 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²....

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 100 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²...

  • Działka Gdynia Pogórze ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Pogórze » ul. Dąbka

    • 789 000 zł cena
    • 707 m2 powierzchnia
    • 1 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usługową przy ul. Dąbką (administracyjnie to Pogórze w gm. Kosakowo, Dąbka jest ulicą graniczną), o powierzchni 707 m2. Ogromy ruch samochod...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Ignacego Jana Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne na pierwsze mieszkanie, czy inwestycję!Mieszkanie  z wykończoną w wysokim standardzie łazienką! Pozostałe pomieszczenia do własnej aranżacji, duży balkon i widok na otwartą...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kleeberga Franciszka

    Gdynia » Pogórze » ul. Kleeberga

    • 599 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2, zlokalizowane na IV, ostatnim piętrze w bloku w Gdyni Pogórze. Nieruchomość idealna dla większych rodzin, jaki i o...