• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Plebańska
  • Śliwnik
  • Stasi Las
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Rumia

(6)
  • Lokal Gastronomiczny Rumia ul. Pomorska
    1 / 16
    Lokal Gastronomiczny Rumia ul. Pomorska

    Rumia

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Rumii przy ulicy Pomorskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,,Janowo'&#039...

  • Lokal Rumia ul. Sobieskiego

    Rumia » ul. Jana III Sobieskiego

    • 32 680 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 860 m² usytuowany na piętrze nowoczesnego, reprezentacyjnego budynku usługowo-handlowego w sercu Rumi, przy ul. Sobieskiego 24 - bezpośre...

  • Lokal Rumia ul. Sobieskiego

    Rumia » ul. Jana III Sobieskiego

    • 25 118 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA NAJMU POWIERZCHNI USŁUGOWO-HANDLOWEJ 661 m2 W RUMI | UL. SOBIESKIEGO 24.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej przestronnej powierzchni handlowo-...

  • Lokal Rumia ul. Grunwaldzka

    Rumia » ul. Grunwaldzka

    • 2 999 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek, przeznaczony na działalność hotelową/villa z pokojami na wynajem.Świetny punkt przy trasie S6, blisko centrum handlowego oraz doskonały dojazd w każdym kierunk...

  • Lokal Rumia ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 2 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w RumiiJest świetną prosperującą gotową inwestycją.Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte.O K O L I C A :Rum...

  • Lokal Rumia ul.

    Rumia

    • 8 500 000 zł cena
    • 792 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Hotel mieści się przy drodze krajowej nr 6, dzięki czemu lokalizacja ta daje idealne miejsce do zwiedzania Trójmiasta oraz Półwyspu Helskiego. Lotnisko Gdańsk 21 km, Gd...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Łężyce ul. Topolowa

    Łężyce » ul. Topolowa

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:do wynajęcia powierzchnia 500 m2 wydzielona z hali o powierzchni około 1000 m2., świetne miejsce do prowadzenia produkcji nieuciążliwej, warsztatu, magazynu. Podjazd d...

  • Lokal Reda ul. Wejherowska

    Reda » ul. Wejherowska

    • 2 890 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne lokale handlowo-usługowe, idealne zarówno jako inwestycja  jak i przestrzeń pod działalność własnej firmy.Lokal nr 1: ParterLokal nr 2: I piętr...

  • Lokal Łężyce ul. Topolowa

    Łężyce » ul. Topolowa

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala z suwnicą o powierzchni 940 m2 oraz dużą częścią biurowo-pracowniczą.Zapraszam do kontaktu.NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż hala o powierzchni 940 m2 oraz 250 m2 części biurowej.Świet...

  • Lokal Pogórze ul. Antoniego Abrahama

    Pogórze » ul. Abrahama

    • 437 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokal...

  • Lokal Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 5 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji "Kameralne Pogórze". Wejście do lokalu znajduje się...

  • Lokal użytkowy Reda, Obwodowa
    Lokal użytkowy Reda, Obwodowa

    Reda

    • 540 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 72 m, zlokalizowany w Redzie przy ul. Obwodowej. Dane nieruchomości: - powierzchnia: 72 m - parter z niezależnym wejściem - przestronne po...

  • Lokal użytkowy Reda, Obwodowa
    Lokal użytkowy Reda, Obwodowa

    Reda

    • 540 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 72,2 m² • Reda, ul. Obwodowa Parter • Duże witryny • Dwa wejścia • Idealny pod handel i usługi Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 72,2...

  • Lokal Reda ul. Marynarska

    Reda » ul. Marynarska

    • 5 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy lokal użytkowy do wynajęcia, idealny pod działalność usługową, handlową, medyczną, biurową lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą.Lokal posiada wejście bezpośre...

  • Lokal Reda ul. Franciszka Fenikowskiego

    Reda » ul. Fenikowskiego

    • 2 199 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 22 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pakiet 2 lokali handlowo-usługowych w Redzie ul. Fenikowskiego, tuż przy stacji SKM!LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest w Redzie przy ul. Fenikowskiego 14, w bez...