• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Gdynia

(41)
  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Paprykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Paprykowa

    • 579 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie mieści się w nietypowej zabudowie - budynek 3 piętrowy, zadbany, ocieplonym, klatka schodowa po remoncie w 2023 r, zabezpieczona domofonem. Wyjątkowo duża komórka 17,...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Wojewody Wachowiak...

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Wachowiaka

    • 899 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morz...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Narcyzowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Narcyzowa

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż piękne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia w 3-pokojowe, w doskonał...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Arendta Dickmana

    Gdynia » Oksywie » ul. Dickmana

    • 719 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 30-tych. Nieruchomość wyróżnia lokalizacja oraz n...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 519 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. StrażackiejATUTY NIERUCHOMOŚCI:- lokal po remoncie,- gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 559 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Po remoncie Winda  Dodatkowa przestrzeń użytkowa: balkon oraz piwnica Rozsądne koszty utrz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 574 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², położone na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku z końcówki lat 60, przy ul. Kartus...

  • Duże mieszkanie  z m postojowym  Obłuże
    1 / 9
    Duże mieszkanie z m postojowym Obłuże

    Gdynia

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem . Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Benisławskiego

    • 539 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchni...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Partyzantów

    Gdynia » Śródmieście » ul. Partyzantów

    • 867 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ Świetna lokalizacja - 700 m do Bulwaru Nadmorskiego✅ Doskonała komunikacja - 500 m do SKM Wzgórze, 100 m do przystanku ZKM✅ Komfortowe rozwiązania - winda, ba...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Chabrowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Chabrowa

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,37m2 położone w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie. Mieszkanie wykończone w wysokim stand...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Polskiego Czerwonego K...

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż  mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 37,8m 2 znajdujące się w Witominie przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża.ATUTY NIERUCH...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek)....

  • Mieszkanie Gdynia Demptowo ul. Skarbka

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » pl. Skarbka

    • 660 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W GDYNI DEMPTOWO - IDEALNE DLA RODZINY LUB JAKO INWESTYCJA!Na sprzedaż odświeżone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,16m², położone w cichej i zielonej d...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Jantarowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Jantarowa

    • 799 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI  ! Gotowiec inwestycyjny - wysoka stopa zwrotu !  Oferujemy przestronne, 6-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w dobrze skomu...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...