• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Gdynia

(41)
  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Jana Matejki

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Matejki

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.

    Gdynia

    • 77 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Opis oferty W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób s...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remontu - stwórz swój wymarzony dom!
    1 / 13
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remon...

    Gdynia

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z niepowtarzalnym charakterem i ogromnym potencjałem w samym sercu Gdyni! Zapraszam do wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 6...

  • Kamienica  2- pokojowe Gdynia Obłuże
    1 / 12
    Kamienica 2- pokojowe Gdynia Obłuże

    Gdynia

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam duże 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Obłużu , blisko morza. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami. Zalety : - Niski budyn...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdynia » Śródmieście » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 559 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektó...

  • BEZPOŚREDNIO Panоramic PENTHOUSE SEA TOWERS 28 floor
    1 / 16
    BEZPOŚREDNIO Panоramic PENTHOUSE SEA TOWERS 28 floor

    Gdynia

    • 8 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Panoramiczny PENTHOUSE, 75m2, taras z widokiem na morze, 28 kondygnacja budynku na 1 linii brzegowej w Sea Towers z oknami na wszystkie strony świata z panoramicznymi widokami równ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • wynajem
    1 / 8
    wynajem

    Gdynia

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mam do wynajęcia od zaraz, całkowicie umeblowane mieszkanie w centrum Gdyni. 3 samodzielne pokoje oraz samodzielna kuchnia. Mieszkanie jest po remoncie. Wystawa okien zachodnia,...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 943 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT W CENTRUM MIASTA GDYNI APARTAMENTApartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament o powierzc...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 449 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowa inwestycja w sercu Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy...

  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Juliana Tuwima

    Gdynia » Karwiny » ul. Tuwima

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach.Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy.Niewątpliwym atutem jest szybki doj...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora,...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 649 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje 47 m² po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parkingNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino.Lokal z...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 249 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria.OGROMNE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE! LOKALIZACJA:Ulica...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | PO REMONCIE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | DĄBROWA | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Gdyni - Dąbrowa. Okolica charakteryz...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 717 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (Działki Leśne). W jego skład wchodzą:- salon- pokój- duża kuchnia z oddzielną...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 2 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 GOTOWYCH APARTAMENTÓW PO GENERALNYM REMONCIE!  JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!