• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Dwór Bratiański
  • Popiołki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sopot Kamienny Potok

(9)
  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Józefa Kraszewskiego

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kraszewskiego

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości :- spokojna dzielnica Sopotu- mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku- bliskość morza i lasu- mie...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Kaszubska

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kaszubska

    • 3 175 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 19 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny...

  • 1 / 3
    Lokal Sopot Kamienny Potok ul. Obodrzyców

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Obodrzyców

    • 359 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 699 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY W SOPOCIE. Idealna inwestycja do dalszego najmu. Wiele możliwości aranżacji biuro/kancelaria/sklep/gabinet kosmetyczny/salon fryzjerski itpLOKAL:Lokal o...

  • Dom Sopot Kamienny Potok ul. Kaszubska

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kaszubska

    • 3 175 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 19 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie
    Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie

    Sopot » Kamienny Potok

    • 860 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Kamienny Potok

    • 650 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Kamienny Potok

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Sopot » Kamienny Potok

    • 4 290 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy Sopotu,
    1 / 10
    Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy Sopotu,

    Sopot » Kamienny Potok

    • 695 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot

    • 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    INTEGRO NIERUCHOMOŚCI Kinga Janicka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z widokiem na morze-SOPOT
    1 / 19
    Mieszkanie z widokiem na morze-SOPOT

    Sopot

    • 585 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Sopocie Górnym.
    1 / 19
    Mieszkanie w Sopocie Górnym.

    Sopot

    • 680 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 3 Pokoje przy plaży
    1 / 10
    3 Pokoje przy plaży

    Sopot

    • 1 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Piękne mieszkanie po kapitalym remoncie.
    1 / 20
    Piękne mieszkanie po kapitalym remoncie.

    Sopot

    • 2 390 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 27 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne mieszkanie w klimatycznej kamienicy!
    1 / 3
    Słoneczne mieszkanie w klimatycznej kamienicy!

    Sopot

    • 999 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

      IDEALNE MIESZKANIE DLA SINGLA ,PARY W GÓRNYM SOPOCIEPIĘKNY WIDOK | MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA 2 POKOI | CICHA i SPOKOJNA OKOLICA MIESZKANIE: Na sprzedaż: słoneczne, ustawne, rozkładowe...

  • 100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu
    1 / 20
    100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu

    Sopot

    • 2 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje z dużym ogrodem - Sopot
    1 / 12
    2 pokoje z dużym ogrodem - Sopot

    Sopot

    • 669 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 78m2, 3 pokoje z ogródkiem!
    1 / 11
    78m2, 3 pokoje z ogródkiem!

    Sopot

    • 1 799 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 23 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Szklany dom nad Bałtykiem
    1 / 11
    Szklany dom nad Bałtykiem

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 35 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • Sopot Wyścigi,  pod wynajem do zamieszkania
    1 / 10
    Sopot Wyścigi, pod wynajem do zamieszkania

    Sopot

    • 749 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Antoniego Abrahama

    Sopot » ul. Abrahama

    • 2 999 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 28 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama.KUPISZ BEZ PROWIZJI!PRZESTRZEŃ UŻYTKOW...

  • Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze

    Sopot

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 1 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 16 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cic...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą:- salon (15.60 m...

  • Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m
    1 / 10
    Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio Bardzo dziękuje pośrednikom. POŚREDNICY PROSZĘ NIE DZWONIĆ. Unikalna willa w ekskluzywnej dzielnicy Sopotu.Okolica ulicy Kasprowicza. Ładny ogród. Mieszkanie 220 m met...

  • Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca
    1 / 9
    Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca

    Sopot

    • 2 347 364 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 27 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury z bl...

  • Mieszkanie Sopot Górny, 23 Marca
    Mieszkanie Sopot Górny, 23 Marca

    Sopot

    • 755 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe do zamieszkania tudzież inwestycyjne. Położone w spokojnej i zielonej części Sopotu - na osiedlu Przylesie, w bezpośrednim sąsiedzt...

  • Mieszkanie Sopot, Podjazd
    Mieszkanie Sopot, Podjazd

    Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji w Sopocie - ul. Podjazd, ścisłe centrum, kilka minut od plaży i Monciaka. To oferta, która pra...

  • Mieszkanie Sopot ul. Józefa Czyżewskiego

    Sopot » ul. Czyżewskiego

    • 1 050 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 38 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie id...

  • Mieszkanie Sopot ul. Jacka Malczewskiego

    Sopot » ul. Malczewskiego

    • 899 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy w Sopocie Górnym!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- znakomita propozycja inwestyc...

  • Mieszkanie Sopot ul. Architektów

    Sopot » ul. Architektów

    • 949 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Lokalizacja,- 14 minut spacerem od plaży,- 700 m do SKM, - Piwnica 18,3 m2,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobna kuchnia,-...

  • Mieszkanie Sopot ul. Józefa Czyżewskiego

    Sopot » ul. Czyżewskiego

    • 799 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie i...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Sopot ul. Gen. Józefa Bema

    Sopot » ul. Bema

    • 899 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE Z PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Sopotu w przedwojennej, klimatycznej kamienicy!Idealna propozycja dla inwestorów szu...

  • Mieszkanie Sopot ul. Armii Krajowej

    Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 595 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI prestiżowa lokalizacja - Sopot Górny, na granicy z centrum ok. 700 m do Monte Cassino i dworca PKP ok. 1,4 km do plaży i sopockiego molo parter - wygodny...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 396 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 23 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m² dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m² położenie w...

  • Mieszkanie Sopot ul.

    Sopot

    • 790 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej części Sopotu. Jednym z jego atutów jest widok na morz...

  • Sopot, Andersa-1,5 km do Molo
    1 / 16
    Sopot, Andersa-1,5 km do Molo

    Sopot

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Ide...