• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koniówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Straszyn

(43)
  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora | StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu...

  • Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim
    1 / 3
    Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim

    Straszyn

    • 320 532 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjści...

  • Dom Straszyn ul. Jowisza

    Straszyn » ul. Jowisza

    • 1 729 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwupoziomowa nieruchomość z ogrodem i basenem w Straszynie. CHARAKTERYSTYKA:Apartamentowiec został wybudowany w 2012 roku i zamieszkują go jedynie 4 rodziny....

  • Dom Straszyn ul. Poprzeczna

    Straszyn » ul. Poprzeczna

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- nowoczesny i kompletnie urządzony!- duży, słoneczny ogród!- kominek w salonie!- szybki dojazd do tras szybkiego ruchu!- d...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOSCI: - nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- komfortowa lokalizacja,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,-...

  • Dom Straszyn ul. Ogrodowa

    Straszyn » ul. Ogrodowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z:I. Przyziemia: garaż, g...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Straszyn ul. Kwiatowa

    Straszyn » ul. Kwiatowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym!Prezentacja oferty wideo: [url] do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowe...

  • Okazja dom pol bliźniaka!!!
    Okazja dom pol bliźniaka!!!

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak 3pietra, w pięknej dzielnicy domów,blisko Gdańska w Strasznie Gmina Pruszcz za cenę 1100000 do negocjacji resztę odpowiem na tel.[tel] Jarek.

  • Atrakcyjny dom w otoczeniu Trójmiasta-Straszyn

    Straszyn » ul. Równikowa

    • 839 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie.Przedstawiamy Państw...

  • Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk
    Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Cena netto plus media (prąd, woda) wg. zużyci...

  • Hala magazynowa 880 mkw warsztat Gdańsk/Straszyn Obwodnica
    1 / 9
    Hala magazynowa 880 mkw warsztat Gdańsk/Straszyn Obwodnica

    Straszyn

    • 29 500 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Obiekt o powierzchni 883 m.kw. składa się z:...

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul.

    Straszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom przy lesie o pow. 142 m² + 50 m² poddasza, garaż, bez PCCNowoczesny, funkcjonalny dom dla rodziny w spokojnej części Straszyna, tuż pod Gdańskiem. Nieruchomość znajd...

  • Dom Straszyn ul. Na Wzgórzu

    Straszyn » ul. Na Wzgórzu

    • 1 280 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Straszyn. Miejscowość prężnie rozwijająca się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektar...

  • Dom Straszyn ul. Konwaliowa

    Straszyn » ul. Konwaliowa

    • 1 250 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym, zlokalizowany w Straszynie przy ul. Konwaliowej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu Gdańska.N...

  • Dom Straszyn ul. Konwaliowa

    Straszyn » ul. Konwaliowa

    • 1 250 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Straszyn ul. Jana Kasprowicza

    Straszyn » ul. Kasprowicza

    • 1 349 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom szeregowy skrajny 151,84 m² | 5 pokoi | duży ogród 434 m²Straszyn | okolice Pruszcz Gdański / GdańskNa sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni u...

  • Działka Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 8 900 000 zł cena
    • 4 447 m2 powierzchnia
    • 2 002 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę usługowo-mieszkaniową w dynamicznie rozwijającej się części Straszyna - idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora poszukującego g...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Plutona

    Straszyn » ul. Plutona

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m² na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. LOKALIZACJA:Osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle w Straszynie. W pełni mo...