• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Straszyn

(43)
  • Dom z garażem i fotowoltaiką, 5min od Obwodnicy

    Straszyn

    • 1 090 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu za miastem, gdzie panuje spokój i cisza, gdzie dzieci mogą bawić się na poblisku placu zabaw bez obaw o ruchliwą ulicę? Lubisz wycieczki rowerowe czy długie spacery po...

  • Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw
    1 / 6
    Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz drogi wojewódzkiej 222 - ul. Starogardzkiej o wysokim natę...

  • Wynajmę działkę plac 5000 m2 (bądź mniejsza) blisko obwodnicy Gda...

    Straszyn

    • 7 500 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę działkę plac 5000 m2 (bądź mniejsza) blisko Gdańska obwodnicy 1.5zł za metr kwadratowy Wynajmę działkę usługową/mieszkaniową 5000m2 Możliwe mniejsze powierzchnie (ró...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych Juszkowo.

    Juszkowo

    • 280 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Sprzedam działkę budowlaną o pow. 700 m² w Juszkowie na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Łąkowej. Nieruchomość zlokalizowana jest jako czwarta...

  • Dom Juszkowo rynek pierwotny ul. Wypoczynkowa

    Juszkowo » ul. Wypoczynkowa

    • 799 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    1 zdjęcie to wizualizacjaLOKALIZACJA:Juszkowo. Miejscowość znajdująca się bezpośrednio przy Pruszczu Gdańskim oraz Straszynie.W najbliższej okolicy znajduję się Żabka, żłobek i prz...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Rzemieślnicza

    Jankowo Gdańskie » ul. Rzemieślnicza

    • 4 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia plac składowy w Jankowie GdańskimLOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie - dzięki bliskości Trójmiasta, lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiaj...

  • Kameralne osiedle domków  w Juszkowie.
    1 / 8
    Kameralne osiedle domków w Juszkowie.

    Juszkowo

    • 800 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w cichej okolicy
    Dom w cichej okolicy

    Juszkowo

    • 800 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Urocza

    Juszkowo » ul. Urocza

    • 475 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ:2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu "ZAKĄTEK" Juszkowie gm. Pruszcz Gdański z zewnętrznym prywatnym miejscem postojowym w cenie!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży funkc...

  • Działka Juszkowo ul. Lawendowa

    Juszkowo » ul. Lawendowa

    • 570 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieszkańcy otrzymali z urzędów informacje, że niedługo ulica Makowa i Lawendowa będą stanowiły jedność a droga zostanie przedłużona aż do cmentarza. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowa...

  • Lokal Juszkowo ul. Cisowa

    Juszkowo » ul. Cisowa

    • 8 500 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem hala/magazyn wraz z utwardzonym placem.Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do nieruchomości możliwy od strony Pruszcza Gdańskiego i Straszyna. Magazyn o po...

  • Działka Juszkowo ul. Zielone Wzgórze

    Juszkowo » ul. Zielone Wzgórze

    • 489 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części Juszkowa przy ul. Zielone Wzgórze. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii, zieleni oraz...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Jankowska

    Jankowo Gdańskie » ul. Jankowska

    • 480 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz kameralnej działki z pięknym widokiem, gdzie możesz wybudować dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie!LOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w...

  • Dom 150 m² z ogrodem  nad Zalewem Raduni
    1 / 9
    Dom 150 m² z ogrodem nad Zalewem Raduni

    Juszkowo

    • 1 289 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – dom 150 m² z ogrodem w Juszkowie nad Zalewem Raduni Opis nieruchomości: Sprzedam przestronny dom...

  • Działka Bielkówko ul. Wyżynna

    Bielkówko » ul. Wyżynna

    • 289 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Bielkówku przy ul. Wyżynna. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i jednocześn...

  • Dom Jankowo Gdańskie ul. Bursztynowe Wzgórza

    Jankowo Gdańskie » os. Bursztynowe

    • 1 250 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna...

  • Dom Juszkowo ul. Raduńska

    Juszkowo » ul. Raduńska

    • 1 350 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 882 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- Dom bezczynszowy- Cicha i spokojna okolica- Przestronne i funkcjonalne wnętrze- Ogród- Duży garaż dwustanowi...

  • 1 / 3
    Działka Bielkówko ul. Gajowa

    Bielkówko » ul. Gajowa

    • 429 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka położona w Bielkówku.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- media w granicach działki,- spokojna, cicha okolica, - 25 minut od Gdańska.CHARAKTERY...

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Chabrowa

    Juszkowo » ul. Chabrowa

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne i przestronne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- dwustronna ekspozycja,- możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,- dodatkowa przestrzeń - do mieszka...