• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański

(34)
  • Twoje miejsce między miastem a spokojem

    Pruszcz Gdański » ul. Niepodległości

    • 389 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m², położone przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 4 i składa się z:- salonu- syp...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Powstańców Warszawy

    Pruszcz Gdański » ul. Powstańców Warszawy

    • 419 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ! HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !ATUTY- Świetna lokalizacja i komunikacja! - Niskie koszty utrzymania: -  Duża loggia o powierzchni aż 8,10 m² - idealna do własnej aranż...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia!- ekspozycja wschód - zachód!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość infrastruktury handlowo - usług...

  • 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, Pruszcz Gdański
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie na wynajem, Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. 56 m2, osobna kuchnia, przestronne pokoje oraz duż...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Podkomorzego

    Pruszcz Gdański » ul. Podkomorzego

    • 299 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta Dostępna Wyłącznie W Pepper House !ATUTY:- spokojna okolica,- blisko komunikacji miejskiej,- wszystkie elementy wyposażenia zawarte w cenie sprzedaży- duży balkon i przynale...

Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 619 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ekspozycja wschód - zachód!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej!- bliskość terenów...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dąbrowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!link do filmu: [url] NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wejścia,- balkon, - piwnica,- winda,- wysoki standard wykończenia,- nowoczesne budownictwo,- pełn...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Emila Fieldorfa

    Pruszcz Gdański » ul. Fieldorfa

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Pruszcz Gdański, ul. FieldorfaKomfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m², położone na I piętrze budynku przy ul. Fieldo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pruszcz Gdański rynek pierwotny ul. Bajki

    Pruszcz Gdański » ul. Bajki

    • 744 355 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,51 m , położone na 2 piętrze w kameralnej inwestycji w Rotmance, tuż obok Pruszcza Gdańskiego. To idealna propozycja dla rodz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogrodem. Pruszcz Gd.
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogrodem. Pruszcz Gd.

    Pruszcz Gdański

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego w kameralnym domu 3-rodzinnym przy ul. Plac Wolności w Pruszczu Gdańs...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Benedykta Dybowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dybowskiego

    • 1 190 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowy apartament 104 m² | 4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | os. Debiut Inpro - Pruszcz GdańskiJeśli szukasz przestronnego, eleganckiego mieszkania stworzonego z m...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    Mieszkanie do wynajęcia

    Pruszcz Gdański

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na poddaszu Otwarta powierzchnia 50 m Kuchnia połączona z pokojem Łazienka Dom wolnostojący ,możliwość skorzystania z ogródka Stoliczek ,krzesełka itd Osobna...

  • Nowe i gotowe  37 m²  garderoba i garaż
    1 / 16
    Nowe i gotowe 37 m² garderoba i garaż

    Pruszcz Gdański

    • 525 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i można od razu zamieszkać? Ten lokal o powierzchni 37,31 m² został świeżo wykończony pod klucz i wyposażony w meble oraz sp...

  • pierwsze M I bardzo dobra lokalizacja I do odświeżenia
    1 / 8
    pierwsze M I bardzo dobra lokalizacja I do odświeżenia

    Pruszcz Gdański

    • 429 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuje mieszkanie położone w Pruszczu Gdańskim w bardzo dobrej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nieruchomość: - powierzchnia mieszkania łącznie z pomieszcz...

  • 4 Pokoje dla rodziny - Bez wkładu własnego
    1 / 16
    4 Pokoje dla rodziny - Bez wkładu własnego

    Pruszcz Gdański

    • 599 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury w Pruszczu Gdańskim....

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina

    Pruszcz Gdański

    • 519 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2‑pokojowe 56,3 m² w centrum Pruszcza Gdańskiego - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 56,3 m², poł...

Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 589 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu wygodnego 3-pokojowego mieszkania na Osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego.MIESZKANIE położone jest na 3 piętrze bloku. Składa się z następu...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Józefa Korzeniowskiego Conrada

    Pruszcz Gdański » ul. Korzeniowskiego

    • 495 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku . Nieruchomość znajduje się n...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Czesława Miłosza

    Pruszcz Gdański » ul. Miłosza

    • 365 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS! PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!MIESZKANIENa sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m² znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu Gdań...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 6
    Sprzedam kawalerkę

    Pruszcz Gdański

    • 385 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę , 1 pokój 27 m2 . Świetna lokalizacja w okolicy liczne sklepy oraz komunikacja miejska. Cicha dzielnica ,parking pod blokiem tylko dla mieszakańców. W skład nier...