• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wykroty
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Otomin

(10)
  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Dom Otomin ul. Malinowa

    Otomin » ul. Malinowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m², wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość położona jest...

  • Dom Otomin ul. Bursztynowa

    Otomin » ul. Bursztynowa

    • 2 250 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 9 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo...

  • Dom Otomin ul. Żurawia

    Otomin » ul. Żurawia

    • 1 699 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 5 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ NAD JEZIOREM OTOMIŃSKIMLOKALIZACJA:Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w s...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJADom znajduje się w prestiżowej lokalizacji jaką jest Otomin, cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku a zarazem idealny dojazd do centrum Gdańska jak i Obwodnicy Trój...

  • Dom w Otominie Gdansk
    1 / 15
    Dom w Otominie Gdansk

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny Dom w Otominie . Dom oferuje niepowtarzalne doświadczenia i atmosferę, a także umożliwia spędzanie czasu w sposób komfortowy i luksusowy. Za oknami las Otomiński. Wzgórza m...

  • Dom Otomin ul. Azaliowa

    Otomin » ul. Azaliowa

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w OtominieLOKALIZACJA:Dom położony jest w Otominie, w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części miejscowości. To idealne miejsce dla osób ceniących blis...

  • Dom Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy z możliwością prowadzenia własnego biznesu w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Otomin ul. Bursztynowa

    Otomin » ul. Bursztynowa

    • 2 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 10 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom w Otominie o powierzchni 243,50 m2, położony w zacisznej okolicy jeziora Otomińskiego.Dom położony w bezpośredniej bliskości lasów i Jeziora Otomińskiego. Okoli...

  • Dom Otomin ul. Borówkowa

    Otomin » ul. Borówkowa

    • 4 590 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Informacja: więcej zdjęć dostępnych na: www.partnerzy.plDOM: na sprzedaż jasny, przestronny, funkcjonalny, ustawny, rozkładowy, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 6-poko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z garażem i fotowoltaiką, 5min od Obwodnicy

    Straszyn

    • 1 090 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu za miastem, gdzie panuje spokój i cisza, gdzie dzieci mogą bawić się na poblisku placu zabaw bez obaw o ruchliwą ulicę? Lubisz wycieczki rowerowe czy długie spacery po...

  • Dom Straszyn ul. Spokojna

    Straszyn » ul. Spokojna

    • 836 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronne mieszkanie z antresola!LOKALIZACJA:Mieszkanie jest zlokalizowane w Straszynie, malownicze miejsce położone nad rzeką Radunią poniżej jeziora Straszyńskiego. Większość t...

  • Dom Kolbudy ul. Ukośna

    Kolbudy » ul. Ukośna

    • 1 299 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze/strych), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Kolbudach (powiat gdański, gm...

  • Dom parterowy w cichej i zielonej okolicy
    1 / 20
    Dom parterowy w cichej i zielonej okolicy

    Straszyn

    • 1 699 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 9 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul. Zwrotnikowa

    Straszyn » ul. Zwrotnikowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PREZENTOWANY DOM POSIADA JUŻ POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE!INFORMACJA:Sprzedawana nieruchomość to część kameralnej inwestycji “Straszyn Zwrotnikowa” położonej w otoczeniu lasów. Inwest...

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul. Zwrotnikowa

    Straszyn » ul. Zwrotnikowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PREZENTOWANY DOM POSIADA JUŻ POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE!5 PREZENTOWANYCH ZDJĘĆ (PO RZUTACH KONDYGNACJI) POKAZUJE WYKOŃCZONE WNĘTRZA W BLIŹNIACZYM OBOK DOMU!INFORMACJA:Sprzedawana ni...

  • Dom Kolbudy ul. Truskawkowa

    Kolbudy » ul. Truskawkowa

    • 2 000 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został w...

  • Dom Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Dom Kolbudy rynek pierwotny ul. Lukrecjowa

    Kolbudy » ul. Lukrecjowa

    • 760 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w urokliwej lokalizacji-nad jeziorem!Dom na sprzedaż, położony na prestiżowym „Osiedlu nad Jeziorem” w Kolbudach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Trójm...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul. Polna

    Lublewo Gdańskie » ul. Polna

    • 835 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży pozostały 2 lokale.  Jeden w cenie 835 000 drugi 885 000 Do sprzedania są trzy kameralne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w pięknym Lublewie...

  • Okazja dom bliźniak
    1 / 13
    Okazja dom bliźniak

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak -Straszyn resztę wiadomości domu powiem przez tel.[tel] jarek

  • Dom Straszyn ul. Jana Kasprowicza

    Straszyn » ul. Kasprowicza

    • 1 349 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom szeregowy skrajny 151,84 m² | 5 pokoi | duży ogród 434 m²Straszyn | okolice Pruszcz Gdański / GdańskNa sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni u...

  • Dom Straszyn ul. Konwaliowa

    Straszyn » ul. Konwaliowa

    • 1 250 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym, zlokalizowany w Straszynie przy ul. Konwaliowej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu Gdańska.N...

  • Dom Straszyn ul. Konwaliowa

    Straszyn » ul. Konwaliowa

    • 1 250 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Straszyn ul. Na Wzgórzu

    Straszyn » ul. Na Wzgórzu

    • 1 280 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Straszyn. Miejscowość prężnie rozwijająca się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektar...

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul.

    Straszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom przy lesie o pow. 142 m² + 50 m² poddasza, garaż, bez PCCNowoczesny, funkcjonalny dom dla rodziny w spokojnej części Straszyna, tuż pod Gdańskiem. Nieruchomość znajd...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 975 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gd...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym / Okazja cenowa 15 km od...

    Lisewiec

    • 500 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM DOM STAN SUROWY ZAMKNIĘTY / OKAZJA CENOWA, 15 KM OD GDAŃSKA . Sprzedamy dom w stanie surowym zamkniętym . Cena : 500 000 zł ....

  • Atrakcyjny dom w otoczeniu Trójmiasta-Straszyn

    Straszyn » ul. Równikowa

    • 839 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie.Przedstawiamy Państw...

  • Okazja dom pol bliźniaka!!!
    Okazja dom pol bliźniaka!!!

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak 3pietra, w pięknej dzielnicy domów,blisko Gdańska w Strasznie Gmina Pruszcz za cenę 1100000 do negocjacji resztę odpowiem na tel.[tel] Jarek.

  • Dom Straszyn ul. Kwiatowa

    Straszyn » ul. Kwiatowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym!Prezentacja oferty wideo: [url] do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowe...

  • Dom Kolbudy rynek pierwotny ul. Lukrecjowa

    Kolbudy » ul. Lukrecjowa

    • 760 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Lisewiec
    1 / 3
    Dom Lisewiec

    Lisewiec

    • 766 056 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] ; [tel] Spółka NAD STAWAMI- oferuje Państwu energooszczędny dom w sercu natury, w nowoczesnym, piętrowym domu jednorodzinnym w Lisewcu, gmina Kolbudy o...

  • Dom Straszyn ul. Ogrodowa

    Straszyn » ul. Ogrodowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z:I. Przyziemia: garaż, g...

  • Dom Jankowo Gdańskie ul. Bursztynowe Wzgórza

    Jankowo Gdańskie » os. Bursztynowe

    • 1 250 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna...

  • Dom Straszyn ul. Poprzeczna

    Straszyn » ul. Poprzeczna

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- nowoczesny i kompletnie urządzony!- duży, słoneczny ogród!- kominek w salonie!- szybki dojazd do tras szybkiego ruchu!- d...

  • Dom Lisewiec ul. Potokowa

    Lisewiec » ul. Potokowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 270m2 położony w malowniczej miejscowości Lisewiec niedaleko Kolbud, 10 km od trójmiejskiej obwo...

  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • Dom Straszyn ul. Jowisza

    Straszyn » ul. Jowisza

    • 1 729 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwupoziomowa nieruchomość z ogrodem i basenem w Straszynie. CHARAKTERYSTYKA:Apartamentowiec został wybudowany w 2012 roku i zamieszkują go jedynie 4 rodziny....

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący