• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żarnowska
  • Redzikowo
  • Młynne
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Koleczkowo

(4)
  • Sprzedam dom w Koleczkowie na obrzeżach Gdyni
    1 / 15
    Sprzedam dom w Koleczkowie na obrzeżach Gdyni

    Koleczkowo

    • 849 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SPRZEDAM- dom jednorodzinny Blizniak dwu lokalowy , lokal ma 149,5 m2. pow. użytkowej ,w tym garaż + pomieszczenie gospodarcze Budynek jest do odbioru w stanie deweloperskim, (L...

  • Dom Koleczkowo ul. Polna

    Koleczkowo » ul. Polna

    • 1 170 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY  o powierzchni całkowitej ok. 160m/2 (powierzchnia użytkowa 110,09 m/2).Dom gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2011 roku  - ściany z porotermu, dach...

  • Dom Koleczkowo ul. Jesionowa

    Koleczkowo » ul. Jesionowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 6 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY Powierzchnia użytkowa domu: 232,61 m²Powierzchnia działki: 1 940 m²Stan: gotowy do zamieszkania  W miejscu, gdzie cisza spotyka przestrzeń…Przedstawiam...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Koleczkowo

    • 815 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bojano ul. Rumiankowa

    Bojano » ul. Rumiankowa

    • 1 940 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA: Dom znajduje się w Bojanie - Kaszubskiej wsi, która w ostatnich latach nieustannie bardzo prężnie się rozwija. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura handlowo-...

  • Dom w Bojanie
    1 / 20
    Dom w Bojanie

    Bojano

    • 1 150 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 4 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bojano

    • 800 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIG Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom w centrum Bojana. 5 pokoi, garaż.
    Dom w centrum Bojana. 5 pokoi, garaż.

    Bojano

    • 749 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dobrzewino

    • 1 270 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 6 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowy bliżniak 5 pokoi garaż  garderoba Dobrzewino
    1 / 20
    Nowy bliżniak 5 pokoi garaż garderoba Dobrzewino

    Dobrzewino

    • 1 049 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIEZWYKŁEGO DOMU W BOJANIE ! ! !Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej!  LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska i G...

  • Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Bojano ul. Woskowa

    Bojano » ul. Woskowa

    • 1 999 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 9 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z OGROMNYM POTENCJAŁEM ! INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA / KANALIZACJA / SAUNALOKALIZACJA:Bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunika...

  • Dom Bojano gm. Szemud, Woskowa
    1 / 17
    Dom Bojano gm. Szemud, Woskowa

    Bojano

    • 1 999 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 9 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący położony w Bojanie, w gminie Szemud, 20 km od Gdyni, o powierzchni użytkowej 202,7 m2, posadowiony na działce 1180 m2, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w...

  • Dom Bojano ul. Folwarczna

    Bojano » ul. Folwarczna

    • 890 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny i funkcjonalny dom o pow. 98 m² w Bojanie. Świetna lokalizacja dla rodzin szukających spokoju i przestrzeni.LOKALIZACJABojano to dynamicznie rozwijająca się miejscowość,...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Nad Rozlewiskiem

    Bojano » ul. Nad Rozlewiskiem

    • 949 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, GARAŻ W BRYLE BUDYNKU - 4 SYPIALNIETermin oddania do użytkowania do 31.03.2026Lokal: B1L2, OGRÓD 222m2 - ŚRODKOWYLOKALIZACJA Bojano przy ul....

  • Dom Bojano gm. Szemud, Złota
    1 / 4
    Dom Bojano gm. Szemud, Złota

    Bojano

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom blisko Trójmiasta - komfort, natura i wygoda w jednym Marzysz o przestrzeni dla siebie i bliskich, ale nie chcesz rezygnować z wygód miejskiego życia? W Bojanie powstaje...

  • Dom Dobrzewino rynek pierwotny ul. Stolarska

    Dobrzewino » ul. Stolarska

    • 889 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzewinie - wysoki standard, świetna lokalizacja, działka 503 m2 !Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (lokal prawy), wybud...

  • Dom w Bojanie Blisko Trójmiasta
    1 / 15
    Dom w Bojanie Blisko Trójmiasta

    Bojano

    • 895 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Aleja Brzozova znajduje się w Bojanie zaledwie 8,5 km od Trójmiasta wśród malowniczego Kaszubskiego krajobrazu, nieopodal jezior i lasów. W kolejnym etapie inwestycji pows...

  • Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu w Bojanie.
    1 / 11
    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu w Bojanie.

    Bojano

    • 895 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nasze osiedle zachwyca swoim nowoczesnym designem. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne bryły budynków. Ponadczasowa kolorystyka nadaje wyjątkowy charakter. Atrakc...

  • Dom Bojano ul. Władysława Jagiełły

    Bojano » ul. Władysława Jagiełły

    • 1 799 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 6 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w kameralnej części Bojana, usytuowany w otulinie zieleni. Działka jest znajduje się w części oddalonej od Trasy Kaszubskiej, co sprawia, że...

  • Dom Bojano ul. Lisia

    Bojano » ul. Lisia

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja:Bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację autobusową. W centrum miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola, przyc...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Zakończen...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 589 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - II ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchn...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 589 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II ETAP SPRZEDAŻY Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,9...

  • Dom Bojano ul. Czarna Góra

    Bojano » ul. Czarna Góra

    • 669 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bojanie o powierzchni 83,5m2 z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi.    ATUTY NIE...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 649 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,98m2SEGMENT SKRAJNY...

  • Dom Bojano ul. Józefa Ceynowy

    Bojano » ul. Ceynowy

    • 1 100 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!DOM W CENTRUM BOJANALOKALIZACJA:Bojano to prężnie rozwijająca się miejscowość w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich i sąsiedz...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 649 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY  Zakończenie budowy - IV kwartał 2026 Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzc...

  • Dom Dobrzewino ul.

    Dobrzewino

    • 1 299 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny w Dobrzewinie!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w miejscowości Dobrzewino, jednej z najczęściej wybieranych lokalizacji w okolicach Trójmiasta prz...

  • PROMOCJA NA OSTATNI DOM -  SEGMENT ŚRODKOWY
    1 / 5
    PROMOCJA NA OSTATNI DOM - SEGMENT ŚRODKOWY

    Bojano

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrzewino ul.

    Dobrzewino

    • 2 150 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 10 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodna i przestronna willa położona w niepowtarzalnym miejscu z niczym nieograniczonym panoramicznym widokiem na pobliskie jezioro. To miejsce każdego dnia będzie cieszyć przyszły...