• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jankowo Gdańskie

(3)
  • Dom Jankowo Gdańskie ul. Bursztynowe Wzgórza

    Jankowo Gdańskie » os. Bursztynowe

    • 1 250 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Jankowska

    Jankowo Gdańskie » ul. Jankowska

    • 480 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz kameralnej działki z pięknym widokiem, gdzie możesz wybudować dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie!LOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Rzemieślnicza

    Jankowo Gdańskie » ul. Rzemieślnicza

    • 4 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia plac składowy w Jankowie GdańskimLOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie - dzięki bliskości Trójmiasta, lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiaj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Lublewo Gdańskie ul. Ks. Prof. Józefa Orszulika

    Lublewo Gdańskie » ul. Orszulika

    • 389 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną w Lublewie Gdańskim. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, przedszkole, szkoła, sklepy. W najbliższej okolicy przystan...

  • Dom Otomin ul. Borówkowa

    Otomin » ul. Borówkowa

    • 4 590 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Informacja: więcej zdjęć dostępnych na: www.partnerzy.plDOM: na sprzedaż jasny, przestronny, funkcjonalny, ustawny, rozkładowy, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 6-poko...

  • Dom Otomin ul. Bursztynowa

    Otomin » ul. Bursztynowa

    • 2 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 10 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom w Otominie o powierzchni 243,50 m2, położony w zacisznej okolicy jeziora Otomińskiego.Dom położony w bezpośredniej bliskości lasów i Jeziora Otomińskiego. Okoli...

  • Dom Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy z możliwością prowadzenia własnego biznesu w...

  • 1 / 2
    Działka Lublewo Gdańskie ul. Wojska Polskiego

    Lublewo Gdańskie » ul. Wojska Polskiego

    • 1 280 000 zł cena
    • 4 519 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy niezabudowaną działkę dla osób ceniących ciszę i bliskość natury znajdującą się na przedmieściach Gdańska. Doskonała lokalizacja...

  • Lokal Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Otomin ul. Borówkowa

    Otomin » ul. Borówkowa

    • 999 000 zł cena
    • 2 251 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2251 m2.Aktualnie teren jest ogrodzony (ogrodzenie w postaci siatki, drewniane), lekko nachylony. Kształt działki tworzy trapez...

  • Działka Otomin ul. Księżycowa

    Otomin » ul. Księżycowa

    • 499 000 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 481 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039 m2 w Otominie przy ul. Księżycowej.LOKALIZACJA: Działka znajduje się w miejscowości Otomin (powiat gdański, gmina Kolbudy) tuż przy...

  • Dom Otomin ul. Azaliowa

    Otomin » ul. Azaliowa

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w OtominieLOKALIZACJA:Dom położony jest w Otominie, w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części miejscowości. To idealne miejsce dla osób ceniących blis...

  • Działka Lublewo Gdańskie ul. Ks. Prof. Józefa Orszulika

    Lublewo Gdańskie » ul. Orszulika

    • 400 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul. Polna

    Lublewo Gdańskie » ul. Polna

    • 835 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży pozostały 2 lokale.  Jeden w cenie 835 000 drugi 885 000 Do sprzedania są trzy kameralne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w pięknym Lublewie...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Na Skarpie

    Straszyn » ul. Na Skarpie

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.3 pokoje w świetnej lokalizacji!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Straszyni...

  • Dom w Otominie Gdansk
    1 / 15
    Dom w Otominie Gdansk

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny Dom w Otominie . Dom oferuje niepowtarzalne doświadczenia i atmosferę, a także umożliwia spędzanie czasu w sposób komfortowy i luksusowy. Za oknami las Otomiński. Wzgórza m...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJADom znajduje się w prestiżowej lokalizacji jaką jest Otomin, cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku a zarazem idealny dojazd do centrum Gdańska jak i Obwodnicy Trój...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Plutona

    Straszyn » ul. Plutona

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m² na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. LOKALIZACJA:Osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle w Straszynie. W pełni mo...

  • Dom Otomin ul. Żurawia

    Otomin » ul. Żurawia

    • 1 699 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 5 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ NAD JEZIOREM OTOMIŃSKIMLOKALIZACJA:Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w s...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 975 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gd...

  • Działka Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 890 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Otomin to najbardziej atrakcyjna miejscowość, która graniczy z Trójmiastem. Przede wszystkim ze względu na jezioro Otomińskie oraz brak zabudowy wielorodzinnej. Są t...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOSCI: - nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- komfortowa lokalizacja,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,-...

  • Dom Otomin ul. Malinowa

    Otomin » ul. Malinowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m², wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość położona jest...

  • Dom Otomin ul. Bursztynowa

    Otomin » ul. Bursztynowa

    • 2 250 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 9 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo...

  • Działka Otomin ul. Miła

    Otomin » ul. Miła

    • 2 900 000 zł cena
    • 9 158 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- miejscowy plan zagospodarowania- dostęp do jeziora- cicha i spokojna okolica- bliskość trójmiasta- regularny kształtCHARAKTERYSTYKA:N...

  • Działka Otomin ul. Miła

    Otomin » ul. Miła

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:- wydane warunki zabudowy- miejscowy plan zagospodarowania- dostęp do jeziora- cicha i spokojna okolica- bliskość trójmiast...

  • Lokal Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim
    1 / 3
    Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim

    Straszyn

    • 320 532 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjści...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Mieszkanie Straszyn ul. Spokojna

    Straszyn » ul. Spokojna

    • 639 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,61 m², zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej - jednej z najbardziej pożądanych...