• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rokitnica

(1)
  • Mieszkanie Rokitnica ul. Leśna

    Rokitnica » ul. Leśna

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lędowo

    • 784 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokoje w bardzo dobrej lokalizacji
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokoje w bardzo dobrej lokalizacji

    Pruszcz Gdański

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania – Pruszcz Gdański, Osiedle Wschód Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Powstańców Warszawy, tuż obok...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dąbrowskiego

    • 827 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m² z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe...

  • Wyjątkowa oferta: 4-pok mieszkanie na sprzedaż!
    1 / 15
    Wyjątkowa oferta: 4-pok mieszkanie na sprzedaż!

    Pruszcz Gdański

    • 899 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizow...

  • Mieszkanie 46 m² – po remoncie, spokojna okolica
    1 / 10
    Mieszkanie 46 m² – po remoncie, spokojna okolica

    Pruszcz Gdański

    • 494 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż mieszkanie 42,3 m² + piwnica 3,7 m² – po remoncie, do własnej aranżacji Powierzchnia w księdze wiec...

  • Mieszkanie spółdzielcze 53 m² – 3 pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie spółdzielcze 53 m² – 3 pokoje

    Pruszcz Gdański

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne mieszkanie – centrum Pruszcza Gdańskiego Powierzchnia: 53 m² Piętro: 2 z 4 Liczba pokoi: 3 Balkon: 5 m² Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Rynek:...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jana Z Kolna

    Pruszcz Gdański » ul. Jana z Kolna

    • 990 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m² z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla...

  • Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Bez obciążeń.

    Pruszcz Gdański » ul. Wojska Polskiego

    • 449 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *TYLKO U NAS!*Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 37 m² | gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m² z osob...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jacka Soplicy

    Pruszcz Gdański » ul. Soplicy

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Mieszkanie dwustronne z dwoma dużymi pokojami i balkonem o ekspozycji południowej, dzięki czemu jest dobrze nasłonecznione. Na podłogach bardzo ładny parkiet drewniany p...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Azaliowa

    Pruszcz Gdański » ul. Azaliowa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT ZA WYNAJEM MIESZKANIA !Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i  urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w cichej i spokojnej czę...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Emila Fieldorfa

    Pruszcz Gdański » ul. Fieldorfa

    • 479 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje w Pruszczu Gdańskim!DO ODŚWIEŻENIA i WŁASNEJ ARANŻACJIMIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim o powierz...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański rynek pierwotny

    Pruszcz Gdański

    • 815 256 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,12 m, położone w nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim, realizowanej przez uznanego dewelopera. T...

  • 3 pokoje z halą - Pruszcz Gdański
    1 / 16
    3 pokoje z halą - Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański

    • 690 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Freedom przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w cenionej inwestycji Brama Żuław w Pruszczu Gdańskim, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera Euro...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Aleksandra Czekanowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Czekanowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | BEZCZYNSZOWEMIESZKANIE:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybud...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Czesława Miłosza

    Pruszcz Gdański » ul. Miłosza

    • 365 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS! PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!MIESZKANIENa sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m² znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu Gdań...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Józefa Korzeniowskiego Conrada

    Pruszcz Gdański » ul. Korzeniowskiego

    • 495 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku . Nieruchomość znajduje się n...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 589 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu wygodnego 3-pokojowego mieszkania na Osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego.MIESZKANIE położone jest na 3 piętrze bloku. Składa się z następu...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina

    Pruszcz Gdański

    • 519 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2‑pokojowe 56,3 m² w centrum Pruszcza Gdańskiego - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 56,3 m², poł...

  • Nowe i gotowe  37 m²  garderoba i garaż
    1 / 16
    Nowe i gotowe 37 m² garderoba i garaż

    Pruszcz Gdański

    • 525 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i można od razu zamieszkać? Ten lokal o powierzchni 37,31 m² został świeżo wykończony pod klucz i wyposażony w meble oraz sp...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Benedykta Dybowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dybowskiego

    • 1 190 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowy apartament 104 m² | 4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | os. Debiut Inpro - Pruszcz GdańskiJeśli szukasz przestronnego, eleganckiego mieszkania stworzonego z m...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    Mieszkanie do wynajęcia

    Pruszcz Gdański

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na poddaszu Otwarta powierzchnia 50 m Kuchnia połączona z pokojem Łazienka Dom wolnostojący ,możliwość skorzystania z ogródka Stoliczek ,krzesełka itd Osobna...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogrodem. Pruszcz Gd.
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogrodem. Pruszcz Gd.

    Pruszcz Gdański

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego w kameralnym domu 3-rodzinnym przy ul. Plac Wolności w Pruszczu Gdańs...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański rynek pierwotny ul. Bajki

    Pruszcz Gdański » ul. Bajki

    • 744 355 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,51 m , położone na 2 piętrze w kameralnej inwestycji w Rotmance, tuż obok Pruszcza Gdańskiego. To idealna propozycja dla rodz...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Emila Fieldorfa

    Pruszcz Gdański » ul. Fieldorfa

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Pruszcz Gdański, ul. FieldorfaKomfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m², położone na I piętrze budynku przy ul. Fieldo...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dąbrowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!link do filmu: [url] NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wejścia,- balkon, - piwnica,- winda,- wysoki standard wykończenia,- nowoczesne budownictwo,- pełn...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Podkomorzego

    Pruszcz Gdański » ul. Podkomorzego

    • 299 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta Dostępna Wyłącznie W Pepper House !ATUTY:- spokojna okolica,- blisko komunikacji miejskiej,- wszystkie elementy wyposażenia zawarte w cenie sprzedaży- duży balkon i przynale...

Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 619 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ekspozycja wschód - zachód!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej!- bliskość terenów...

Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia!- ekspozycja wschód - zachód!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość infrastruktury handlowo - usług...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Powstańców Warszawy

    Pruszcz Gdański » ul. Powstańców Warszawy

    • 419 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ! HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !ATUTY- Świetna lokalizacja i komunikacja! - Niskie koszty utrzymania: -  Duża loggia o powierzchni aż 8,10 m² - idealna do własnej aranż...

  • 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, Pruszcz Gdański
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie na wynajem, Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. 56 m2, osobna kuchnia, przestronne pokoje oraz duż...