• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Otomin

(6)
  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Dom Otomin ul. Żurawia

    Otomin » ul. Żurawia

    • 1 699 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 5 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ NAD JEZIOREM OTOMIŃSKIMLOKALIZACJA:Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w s...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJADom znajduje się w prestiżowej lokalizacji jaką jest Otomin, cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku a zarazem idealny dojazd do centrum Gdańska jak i Obwodnicy Trój...

  • Dom Otomin ul. Azaliowa

    Otomin » ul. Azaliowa

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w OtominieLOKALIZACJA:Dom położony jest w Otominie, w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części miejscowości. To idealne miejsce dla osób ceniących blis...

  • Dom Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy z możliwością prowadzenia własnego biznesu w...

  • Dom Otomin ul. Borówkowa

    Otomin » ul. Borówkowa

    • 4 590 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Informacja: więcej zdjęć dostępnych na: www.partnerzy.plDOM: na sprzedaż jasny, przestronny, funkcjonalny, ustawny, rozkładowy, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 6-poko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Żukowo ul. Juliusza Słowackiego

    Żukowo » ul. Słowackiego

    • 2 499 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIEZWYKŁA I ATRAKCYJNA OFERTA! WILLA DOSKONAŁA POD RÓŻNEGO TYPU INWESTYCJĘ, JAK RÓWNIEŻ DO ZAMIESZKANIA!WILLA: Przedmiot niniejszego ogłoszenia stanowi wystawna, nietuzinkowa, prze...

  • Dom z garażem i fotowoltaiką, 5min od Obwodnicy

    Straszyn

    • 1 090 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu za miastem, gdzie panuje spokój i cisza, gdzie dzieci mogą bawić się na poblisku placu zabaw bez obaw o ruchliwą ulicę? Lubisz wycieczki rowerowe czy długie spacery po...

  • Dom Kolbudy ul. Ukośna

    Kolbudy » ul. Ukośna

    • 1 299 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze/strych), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Kolbudach (powiat gdański, gm...

  • Dom Kolbudy ul. Truskawkowa

    Kolbudy » ul. Truskawkowa

    • 2 000 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został w...

  • Dom Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Dom Lniska ul.

    Lniska

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Informacja: przyszły nabywca będzie mógł podzielić tę działkę na dwie, a nawet trzy!DOM: na sprzedaż jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 4-pok...

  • Dom Lniska ul.

    Lniska

    • 1 999 990 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 2 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest teren, na którym posadowione są:DOM: jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (wysoki parter i przyziemie), 5-pokojowy dom wolnostojący przeznaczony d...

  • Dom Leźno ul. Jarzębinowa

    Leźno » ul. Jarzębinowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska, w domu idealnym dla dwóch rodzin lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Nieruchomość wyjątkowa i niepowtarzalna, z funkcjonalnym...

  • Dom Rębiechowo ul. Akacjowa

    Rębiechowo » ul. Akacjowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ! ORGANIZACJA WESEL, GASTRONOMIA, POKOJE NOCLEGOWE (12 POKOI DLA 26 OSÓB)!NIERUCHOMOŚĆ:Dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m², zlokalizow...

  • Dom Przyjaźń ul. Przytulna

    Przyjaźń » ul. Przytulna

    • 750 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAKUP Z LOKATOREMLOKALIZACJA:Dom usytuowany jest przy spokojnej, mało ruchliwej ulicy w Przyjaźni - miejscowości nieopodal Gdańska i Żukowa. Otaczająca przestrzeń to inne domy jedn...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym / Okazja cenowa 15 km od...

    Lisewiec

    • 500 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM DOM STAN SUROWY ZAMKNIĘTY / OKAZJA CENOWA, 15 KM OD GDAŃSKA . Sprzedamy dom w stanie surowym zamkniętym . Cena : 500 000 zł ....

  • Dom Rębiechowo ul. Barniewicka

    Rębiechowo » ul. Barniewicka

    • 1 950 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), przestronny, jasny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom wolnostojący w Rębiechowie (powiat kartuski, gmina Żukowo). Powierzchnia...

  • Dom Straszyn ul. Ogrodowa

    Straszyn » ul. Ogrodowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z:I. Przyziemia: garaż, g...

  • Dom Lisewiec ul. Potokowa

    Lisewiec » ul. Potokowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 270m2 położony w malowniczej miejscowości Lisewiec niedaleko Kolbud, 10 km od trójmiejskiej obwo...

  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gd...