• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdynia Obłuże

(27)
  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Stolarska

    Gdynia » Obłuże » ul. Stolarska

    • 375 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!MIESZKANIE:2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wyg...

  • Działka Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 799 000 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż — wyjątkowa nieruchomość w Gdyniul. Cechowa, Gdynia - ObłużePowierzchnia działki: 818 m²Dom na działce:  129,82 m² powierzchni całkowitej (do generalnego remontu)Dwu st...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 749 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonuMieszkanie bezczynszowe 95,86 m² z balkonem - Gdynia, ul. KrawieckaNieruchomość z ogromnym potencjałem. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 670 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkow...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 819 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjny widok na zatokę oraz panoramę miasta,- zadaszone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie.- funkcjonalny układ 3 pokoi,-...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Benisławskiego

    • 539 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchni...

  • Lokal Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 109 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty: Garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Wykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystości Brama garażowa z pilot...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 433 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Nasypowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Nasypowa

    • 729 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 499 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na Gdyńskim Obłużu - z murowanym garażem!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,5 m², położonego w spokojnej, zielonej oko...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Kpt. Antoniego Ledóchowskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Ledóchowskiego

    • 499 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronne pomieszczenia, - pełne zaplecze handlowo-usługowe,- bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem.- niedaw...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Stolarska

    Gdynia » Obłuże » ul. Stolarska

    • 540 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m² zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestr...

  • Dom Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny przeznaczony do generalnego remontu. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję przede wszystkim dla inwestorów oraz osób planujących b...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Mjr. Henryka Sucharskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Sucharskiego

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Gdyni Obłużu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszuk...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Jantarowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Jantarowa

    • 799 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI  ! Gotowiec inwestycyjny - wysoka stopa zwrotu !  Oferujemy przestronne, 6-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w dobrze skomu...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 429 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji!!! MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ ! LOKALIZACJAMieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone t...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronn...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 566 501 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 2 pokojowe Z OGRODEM o pow. 29,72m2LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do Estaka...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Nowe Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 841 625 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 2 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawie...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 861 824 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość...