• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Gdynia

(33)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska
    1 / 11
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | MOŻLIWE 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SŁONECZNY SALON | CHYLONIA | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m...

  • Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.

    Gdynia

    • 77 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Opis oferty W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób s...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Chylonia

    Gdynia

    • 284 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | BLISKO SKM I CENTRUM | GDYNIA | CHYLONIA | LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych d...

  • Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14
    1 / 9
    Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14

    Gdynia

    • 1 320 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Pomorska 14 w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchnia16 m2. Niski parter. Do dyspozycji komórka lokatorska w piwnicy....

  • Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII
    1 / 11
    Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII

    Gdynia

    • 378 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Odkryj ten wspaniały loft położony w atrakcyjnej dzielnicy Nueva Torrevieja, niecałe 2 km od plaży i centrum miasta. Nieruchomość została całkowicie odnowiona i jest zupełnie nowa,...

  • Mieszkanie Gdynia, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Gdynia, Kornela Makuszyńskiego

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE |ODDZIELNA KUCHNIA | GDYNIA KARWINY | OGRÓD Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położony w pobliżu las, a także dosko...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 445 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA LAS! CZUJESZ SIĘ JAK NA WCZASACH!150m do piaszczystej plaży! DOSTĘPNE OD ZARAZ!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdynia, Sandomierska
    1 / 4
    Mieszkanie Gdynia, Sandomierska

    Gdynia

    • 546 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA MAŁY KACK | OGRÓD LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Mały Kack. Dobrze sko...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Morska

    Gdynia » Chylonia » ul. Morska

    • 325 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA - USTAWNA KAWALERKA Z ŚWIETNYM SKOMUNIKOWANIEM!   MIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z : - dużego pok...

  • Wolne mieszkania dla seniorów
    1 / 9
    Wolne mieszkania dla seniorów

    Gdynia

    • 620 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób starszych (em...

  • Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki
    Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki

    Gdynia

    • 360 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 21 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę 17m na parterze ul. Lubawska. Bliski SKM Leszczynki, przedszkole, sklepy idealne do zarobku z wynajmu POŚREDNIKOM DZIĘKUJE!

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 4 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS!Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc....

  • Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży
    1 / 5
    Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 779 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka po remoncie w otoczeniu zieleni!
    1 / 10
    Kawalerka po remoncie w otoczeniu zieleni!

    Sopot » Przylesie

    • 599 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 24 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

      IDEALNE MIESZKANIE DLA SINGLA ,PARY W GÓRNYM SOPOCIEPIĘKNY WIDOK | MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA 2 POKOI | CICHA i SPOKOJNA OKOLICA MIESZKANIE: Na sprzedaż: słoneczne, ustawne, rozkładowe...

  • Kameralny i spokojny Dolny Sopot
    1 / 17
    Kameralny i spokojny Dolny Sopot

    Sopot » Dolny Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego

    Pogórze

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | 2 POKOJE | SALON Z WYJŚCIEM NA DUŻY BALKON | CICHA OKOLICA | POGÓRZE | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
    Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza

    Sopot

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    2 POKOJE | BLISKO MORZA | SOPOT KAMIENNY POTOK I INWESTYCJA I ZIELONA OKOLICA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej...

  • Mieszkanie Sopot Sopot, Sopot ul. Monte Cassino

    Sopot » ul. Monte Cassino

    • 2 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia apartament przytulny, nieduży apartament położny przy malowniczej uliczce przy głównym deptaku w Sopocie Monte Cassino. Apartament o powierzchni 30m2, 2 pok...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Józefa Kraszewskiego

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kraszewskiego

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości :- spokojna dzielnica Sopotu- mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku- bliskość morza i lasu- mie...

  • Mieszkanie Sopot ul. Armii Krajowej

    Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 595 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI prestiżowa lokalizacja - Sopot Górny, na granicy z centrum ok. 700 m do Monte Cassino i dworca PKP ok. 1,4 km do plaży i sopockiego molo parter - wygodny...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 396 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 23 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m² dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m² położenie w...

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Eastate
    Biuro nieruchomości