• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowe Miasteczko +20 km
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Gdynia

(32)
  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Jana Kazimierza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jana Kazimierza

    • 3 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osi...

  • Nowy luksusowy apartament gotowy do zamieszkania Gdynia
    1 / 16
    Nowy luksusowy apartament gotowy do zamieszkania Gdynia

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 26 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni . Mieszkanie zaprojektowano w stylu Modern Classic z wielką dbałością...

  • Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze
    1 / 16
    Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 26 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Gdynia Orłowo, Wrocławska
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Wrocławska

    Gdynia

    • 1 170 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia Orłowo Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony n...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 1 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia OrłowoNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony na...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Ułańska

    Gdynia » Redłowo » ul. Ułańska

    • 2 485 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 31 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Willa Ułańska - trzypokojowy apartament w wyjątkowej lokalizacji przy Rezerwacie Kępa RedłowskaLOKALIZACJA:Lokalizacja łączy w sobie spokój natury z wygodą miejskiego życia. Inwest...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 959 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu „Orłowska Bryza”. To propozycja, która łączy w sobie wysoki standard, funkcjonal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 3 700 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 72 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem LOKALIZACJA:Yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Ma...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Przemysława

    Gdynia » Orłowo » ul. Przemysława

    • 10 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA OGRÓD, ZALEDWIE 300 m. OD MORZ I 450 m. DO MOLA W ORŁOWIE.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 10
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Kosakowo

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Niezwykła inwestycja na sprzedaż- Dolnym Sopocie!
    1 / 15
    Niezwykła inwestycja na sprzedaż- Dolnym Sopocie!

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 390 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie
    Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie

    Sopot » Kamienny Potok

    • 860 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bitwy Pod Płowcami

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bitwy pod Płowcami

    • 849 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 499 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowanego w malowniczym Kosakowie - idealny...

  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 3 000 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. ATUTY NI...