• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Jana Kazimierza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jana Kazimierza

    • 3 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osi...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. 10 Lutego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Lutego

    • 2 199 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 35 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy apartament 3-pokojowy w centrum Gdyni - ul. 10 Lutego | hala garażowa | gotowiec inwestycyjnyNa sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament położony w samym sercu...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 498 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdynia Chylonia. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskoś...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Żołnierzy I Armii Wojska Pols...

    Gdynia » Kamienna Góra » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 508 925 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Miejsce, które pracuje na Twój sukces!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Falista

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Falista

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², z dodatkową komórką lokatorską (1,5 m²), położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Grabówek. Z okien...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska

    Gdynia

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SPOKOJNA OKOLICA | GDYNIA LESZCZYNKI | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa
    1 / 2
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa

    Gdynia

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE | BALKON | BLISKO LASU | GDYNIA DĄBROWA | LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w Gdyni w dobrze skomunikowanej dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bl...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej

    Gdynia

    • 870 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | 2 POKOJE | LOGGIA | PIWNICA | PIĘKNY WIDOK | GDYNIA | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Mieszkanie Gdynia, Zielona
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia, Zielona

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | 2 POKOJE | BLISKO LAS | PIWNICA | GARDEROBA | ZIELONA OKOLICA | OKSYWIE | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Nowy luksusowy apartament gotowy do zamieszkania Gdynia
    1 / 16
    Nowy luksusowy apartament gotowy do zamieszkania Gdynia

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 26 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni . Mieszkanie zaprojektowano w stylu Modern Classic z wielką dbałością...

  • Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze
    1 / 16
    Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 26 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | OBOK LASU I CENTRUM | GDYNIA | WITOMINO | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska

    Gdynia

    • 455 463 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń – idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygo...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronn...