• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(320)
  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia » Redłowo » ul. Powstania Wielkopolskiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdynia » Śródmieście » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 559 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektó...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Górnicza

    Gdynia » Karwiny » ul. Górnicza

    • 765 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, Gdynia - Karwiny.LOKALIZACJA:Ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w s...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack os. Fikakowo, Lipowa
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Wielki Kack os. Fikakowo, Lipowa

    Gdynia

    • 749 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | 3 POKOJE | MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE | WYPOSAŻONE | PARTER | GDYNIA FIKAKOWO | WIELKI KACK Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w cichej i dobrze skomunikowanej dzielni...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 566 501 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 2 pokojowe Z OGRODEM o pow. 29,72m2LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do Estaka...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Nowe Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 841 625 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 2 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawie...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 861 824 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 821 426 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe mieszkanie - MIESZKANIE 4 POKOJOWE, możliwość zakupu Komórki i Hali GarażowejLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 726 511 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 3 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM 5,76, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANierucho...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 628 884 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkania gotowe po odbiorachMIESZKANIE 3 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd ma...

  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny
    1 / 16
    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny

    Gdynia

    • 923 135 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach okreś...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Spółdzielcze Własnościowe Prawo do LokaluLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Witomino przy ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Kr...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 030 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • BEZPOŚREDNIO Panоramic PENTHOUSE SEA TOWERS 28 floor
    1 / 16
    BEZPOŚREDNIO Panоramic PENTHOUSE SEA TOWERS 28 floor

    Gdynia

    • 8 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Panoramiczny PENTHOUSE, 75m2, taras z widokiem na morze, 28 kondygnacja budynku na 1 linii brzegowej w Sea Towers z oknami na wszystkie strony świata z panoramicznymi widokami równ...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Modrzewiowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Modrzewiowa

    • 529 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów leśnych, co sprawia, że jest to...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *** TYLKO U NAS!!! ***3 POKOJE NA OSIEDLU ALTORIA DEWELOPERA HOSSA!MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 499 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu,  w dzielnicy Witomino bezpośrednio  sąsiadującej z centrum.Lokalizacja; - 150 m do najbliższego przystanku autobusowego-...

  • wynajem
    1 / 8
    wynajem

    Gdynia

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mam do wynajęcia od zaraz, całkowicie umeblowane mieszkanie w centrum Gdyni. 3 samodzielne pokoje oraz samodzielna kuchnia. Mieszkanie jest po remoncie. Wystawa okien zachodnia,...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 939 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone przy ul. Szczecińskiej na Działkach Leśnych.Oferuję na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,39m² położon...