• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Konstancin-Jeziorna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Lubczykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Lubczykowa

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE JASNE I BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM - W MIEJSCU ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANYM !!!LOKALIZACJA:Dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną i...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 2 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 GOTOWYCH APARTAMENTÓW PO GENERALNYM REMONCIE!  JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!

  • Mieszkanie 3-pok. Chylonia | Bezpośrednio, do negocjacji

    Gdynia

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,1 m2 w świetnej lokalizacji – kameralna ul. Lubawska, Gdynia Chylonia. ATUTY:  - bardzo dobrze skomunikowane – stacja SKM Leszczynki 450m...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia rynek pierwotny ul. Morska

    Gdynia » Chylonia » ul. Morska

    • 675 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ◼️ CESJA ◾MORSKA PARK◾ZAKOŃCZENIE BUDOWY  II-III Kwartał 2024◾DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY MIEJESCE W HALI GARAŻOWEJ - płatne dodatkowo 25 tysięcy. LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów. NOWA WINDA, możliwość zakupu drugiego obok mieszkaniaMIESZKANIE DWU STRONNE.LOKALIZACJA:L...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów. NOWA WINDALOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardzie...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Antoniego Abrahama

    Gdynia » Śródmieście » ul. Abrahama

    • 915 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Centrum Gdyni przy ul. Abrahama. Świetna lokalizacja i bliskie sąsiedztwo: Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, Plaża miejska, Teatr Muzyczny, Park...

  • Mieszkanie 48m2 duży ogród 2 pokoje Bezpośrednio BK 2%

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie wyrażam zgody na kontakt Biur Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie na parterze, z dużym ogrodem o powierzchni aż 65m2 w najszybciej rozwijającej się dzielnicy w Gdyni Chwar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Gorczycowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Gorczycowa

    • 790 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: 3-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,1 m2. W jego skład wchodzą:- salon z wyjściem na przestronny balkon- 2 sypialnie- oddzielna kuc...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 1 179 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dys...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Przemysława

    Gdynia » Orłowo » ul. Przemysława

    • 10 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA OGRÓD, ZALEDWIE 300 m. OD MORZ I 450 m. DO MOLA W ORŁOWIE.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Dąbrowa , Rdestowa
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Dąbrowa , Rdestowa

    Gdynia

    • 474 081 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdyni Dąbrowa ul. Rdestowa , w spokojnej części dzielnicy.Gdynia Dąbrowa to duża sypialnia, pełna infrastruktura, bardzo dobra komuni...

  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Śląska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Śląska

    • 1 052 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Genialna lokalizacja! Centrum Miasta! Idealna oferta inwestycyjna! 800m do Dworca Głównego, blisko Uniwersytetu Morskiego i WSB w Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nierucho...

  • Na granicy Redłowa i Orłowa, Os.Kępa Redłowska ; 2014r,3 pok wind...

    Gdynia

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowy apartament usytuowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Kępa Redłowska składającym się z 5 kameralnych budynków. Budynek posiada cichobieżną windę, obiekt jest monitor...

  • Sprzedam

    Gdynia

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Gdyni tel [tel]

  • Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki
    Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki

    Gdynia

    • 360 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 21 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę 17m na parterze ul. Lubawska. Bliski SKM Leszczynki, przedszkole, sklepy idealne do zarobku z wynajmu POŚREDNIKOM DZIĘKUJE!

  • mieszkanie na sprzedrz

    Gdynia

    • 429 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie wlasnosciowe hipoteczne witomino ul wielkokacka blisko szkola z basenem 2 pokoje jasna kuchnia balkon 1 pieteo winda piwnica do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 83 m2 Wysoki parter oddzielne wejście w kamienicy
    1 / 5
    83 m2 Wysoki parter oddzielne wejście w kamienicy

    Sopot » Centrum

    • 1 390 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy apartament z werandą 300 m od plaży
    1 / 20
    Urokliwy apartament z werandą 300 m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 799 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 20 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tekton Capital Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwa pokoje w otulnie lasu, do aranżacji, Sopot
    Dwa pokoje w otulnie lasu, do aranżacji, Sopot

    Sopot » Górny Sopot

    • 630 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje z dużym ogrodem - Sopot
    1 / 12
    2 pokoje z dużym ogrodem - Sopot

    Sopot

    • 669 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 10
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Kosakowo

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowy apartament - Ogrody Tesoro
    1 / 11
    4 pokojowy apartament - Ogrody Tesoro

    Pogórze

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogórze

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Filar Nieruchomości Trójmiasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogórze

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Filar Nieruchomości Trójmiasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Antoniego Abrahama

    Sopot » ul. Abrahama

    • 2 999 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 28 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama.KUPISZ BEZ PROWIZJI!PRZESTRZEŃ UŻYTKOW...

  • MIESZKANIE 65,8M2 BALKON GARAZ SHIRATZ PARK
    MIESZKANIE 65,8M2 BALKON GARAZ SHIRATZ PARK

    Pogórze

    • 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bolesława Chrobrego

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 735 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA, 6 MINUT DO MONCIAKA I ZALEDWIE 4 MINUTY PIESZO DO PLAŻY!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, ustawne, doskonałe na inwestycję, 3...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od u...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego

    Pogórze

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | 2 POKOJE | SALON Z WYJŚCIEM NA DUŻY BALKON | CICHA OKOLICA | POGÓRZE | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza

    Kosakowo

    • 749 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM.  LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza w...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 1 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 16 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cic...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą:- salon (15.60 m...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 799 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Aragońska

    Pogórze » ul. Aragońska

    • 999 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Luksusowy, 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro, w pobliżu Gdyni i plaży w Rewie!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Komfortowy apartament...

  • Mieszkanie Sopot ul. Architektów

    Sopot » ul. Architektów

    • 949 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Lokalizacja,- 14 minut spacerem od plaży,- 700 m do SKM, - Piwnica 18,3 m2,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobna kuchnia,-...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Słonecznikowa

    Kosakowo » ul. Słonecznikowa

    • 940 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Wyjątkowy, przestronny dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni po podłodze 67 m2 z 2021 r. w kameralnej zabudowie w miejs...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 499 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowanego w malowniczym Kosakowie - idealny...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,07m2 położone na Pogórzu. Mieszkanie w stanie deweloperskim premium, położone na osiedl...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 699 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Podwyższony standard budynku,- Elegancka, nowoczesna klatka schodowa,- Winda w budynku,- Mieszkanie urz...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia,- ustawne, funkcjonalne,- duży, słoneczny OGRÓD i TARAS! - ekspozycja południowa -...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 441 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE CHARAKTERYSTYKA:Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 36,35 m2 usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku , w którego skład wchodzi:- sal...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Sopot ul. Gen. Józefa Bema

    Sopot » ul. Bema

    • 899 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE Z PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Sopotu w przedwojennej, klimatycznej kamienicy!Idealna propozycja dla inwestorów szu...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Jana Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE.Na sprzedaż funkcjonalne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m², położone na cenionym osiedlu Beauforta w Pogórzu. Z okien można dos...

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Eastate
    Biuro nieruchomości