• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczepanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(320)
  • Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon
    1 / 16
    Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon

    Gdynia

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Chylonia, przy ul. Lubawskiej 3. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku z wielkiej pł...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Południowa

    Gdynia

    • 475 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Gdynia Chylonia! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,53 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrow...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 789 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KLIMATYCZNE MIESZKANIE W CENTRUM GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść w zaledwie 3 minuty...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Gdynia, Pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: Jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pus...

  • Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14
    1 / 9
    Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14

    Gdynia

    • 1 320 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Pomorska 14 w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchnia16 m2. Niski parter. Do dyspozycji komórka lokatorska w piwnicy....

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Ułańska

    Gdynia » Redłowo » ul. Ułańska

    • 2 485 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 31 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Willa Ułańska - trzypokojowy apartament w wyjątkowej lokalizacji przy Rezerwacie Kępa RedłowskaLOKALIZACJA:Lokalizacja łączy w sobie spokój natury z wygodą miejskiego życia. Inwest...

  • Mieszkanie Gdynia
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia

    Gdynia

    • 1 049 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m, położone na 1. piętrze budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i centralnych ulic Gdyni. Lokal składa s...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Lipnowska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Lipnowska

    • 1 360 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OKOLICA:Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z  Redłowem, Orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • 2 pokoje z komórką-II Morskiego Pułku Strzelców 16
    1 / 9
    2 pokoje z komórką-II Morskiego Pułku Strzelców 16

    Gdynia

    • 1 850 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia słoneczne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy II Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchni...

  • Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI
    1 / 9
    Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI

    Gdynia

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Podgórska 12 - Gdynia Pogórze. Składa się z pięciu pokojów, łazienki, ubikacji, kuchni. Do mieszkania przyn...

  • Kamienica  2- pokojowe Gdynia Obłuże
    1 / 12
    Kamienica 2- pokojowe Gdynia Obłuże

    Gdynia

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam duże 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Obłużu , blisko morza. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami. Zalety : - Niski budyn...

  • 2 pokoje I po generalnym remoncie, winda
    1 / 12
    2 pokoje I po generalnym remoncie, winda

    Gdynia

    • 2 850 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Jana Kilińskiego, w budynku z windą. Lokal znajduje się na 4 piętrze, jest w idealnym stanie, wyremontowany i przygoto...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Nagietkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Nagietkowa

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE W DZIELNICY GDYNIA DĄBROWA, DOSTĘPNA OD ZARAZLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Par...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Gdynia

    • 370 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 36,70 m² – Gdynia Chylonia, ul. Gniewska 19E Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,70 m², położone na 3 piętrze w budynku przy u...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa

    Gdynia

    • 860 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w Gdyni Orłowo przy ul. Cyprysowej. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, wybudowanym w 1935 roku, w któ...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji.Lokalizacja: nieruchomość p...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska

    Gdynia

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3 POKOJOWE MIESZKANIE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA OBŁUŻE LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul.

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo

    • 529 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zdjęcia nie ukazują jednego z pokoi.LOKALIZACJA:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych komple...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Zofii Nałkowskiej

    Gdynia » Karwiny » ul. Nałkowskiej

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacjaWARUNKI NAJMU:- Czynsz najmu 3000zł + 700 zł /1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia- Kaucja: 6000zł- Okres najmu: 1 r...