• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Stanisława Staszica

    Gdynia » Pogórze » ul. Staszica

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,97m2 na osiedlu Mistral, które jest położone pomiędzy dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowsk...

    Gdynia » Pogórze » ul. Stanisława

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu w Gdyni Pogórze.ATUTY: - świe...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Mjr. Henryka Sucharskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Sucharskiego

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Gdyni Obłużu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszuk...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej.    ATUTY NIERUCHOMOŚ...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWA OKAZJA | OGRÓDEK 27m² | REMONT 2025 | PEŁNE WYPOSAŻENIEZ przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², zlokalizowane w jednej...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m² i został oddany do użytku w 2025 ro...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowania Kameralna zab...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 845 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    DOSKONAŁE DLA INWESTORA - 10 MIN DO PLAŻY - 10 MIN SKM  Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z BALKONEM, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory miesz...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Rolnicza

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Rolnicza

    • 485 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m² zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania.Układ mieszkania:Mieszkanie o p...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 410 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie gotowe do zamieszkania: funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp, co jest szczególnie istotne dla osób ceniących...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chełmińska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chełmińska

    • 559 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w funkcjonalnym, jasnym mieszkaniu położonym w spokojnej części Gdyni Chyloni.To propozycja dla osób, które szu...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Jantarowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Jantarowa

    • 799 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI  ! Gotowiec inwestycyjny - wysoka stopa zwrotu !  Oferujemy przestronne, 6-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w dobrze skomu...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Janusza Korczaka

    Gdynia » Redłowo » ul. Korczaka

    • 1 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 16 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą f...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Bernadowska

    Gdynia » Orłowo » ul. Bernadowska

    • 1 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 30 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort.Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia!APARTAMENT: Na...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Legionów

    Gdynia » Redłowo » ul. Legionów

    • 1 290 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdynia-Redłowo. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, świetna propozycja dla dużej rodziny. Do tego miejsce w hali. ATUTY N...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul.

    Gdynia » Grabówek

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja SKM...

  • Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest
    1 / 16
    Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 46,22 m2. Do mieszkan...