• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 530 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Gdyni! Z widokiem na panoramę Gdyni.  ATUTY NIERUCHOMOŚCI:...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 519 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. StrażackiejATUTY NIERUCHOMOŚCI:- lokal po remoncie,- gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Żeliwna

    Gdynia » Pogórze » ul. Żeliwna

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -winda- cicha i spokojna okolica,- w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa,- doskonale skomunikowane,- blisk...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Nasypowa

    Gdynia » Oksywie » ul. Nasypowa

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Komandorska

    Gdynia » Grabówek » ul. Komandorska

    • 475 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie  33,72 m² po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni  33,72 m², które w 2025 roku  przeszło generalny remont i zostało...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 1 990 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

      OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone , 2 pokojowe  mieszkanie o powierzchni 54 m2 na dziesiątym piętrze w samym sercu Gdyn...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdynia » Śródmieście » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 699 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!  Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Obrońców Wybrzeża o powierzchni 49mkw.   ATUTY...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Zjazdowa

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Zjazdowa

    • 699 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    ATUTY:- Bliskość morza,- widok z okien na panoramę Gdyni zatokę wraz z Półwsypem Helskim- 4 oddzielne pokoje- niezależna kuchnia z oknem- piwnica- w pobliżu liczne sklepy, kawiarni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Komandorska

    Gdynia » Grabówek » ul. Komandorska

    • 479 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,53m2 położone w centrum dzielnicy Grabówek. Lokal mieści się na czwartym pię...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Bp. Okoniewskiego

    Gdynia » Grabówek » ul. Okoniewskiego

    • 280 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka na ostatnim piętrze przy ulicy Okoniewskiego, na granicy dzielnic Grabówek i Działki Leśne. 900 m do  dworca PKP, 900 m do Uniwersytetu...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem do wejścia!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia mieszkania- ogród o powierzchni (54,40 m2)- renomowany deweloper- zadbane nowoczesne...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 559 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Po remoncie Winda  Dodatkowa przestrzeń użytkowa: balkon oraz piwnica Rozsądne koszty utrz...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 819 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjny widok na zatokę oraz panoramę miasta,- zadaszone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie.- funkcjonalny układ 3 pokoi,-...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 525 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokal...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 574 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², położone na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku z końcówki lat 60, przy ul. Kartus...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 420 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich przy ul. Jaśminowej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - w pobliżu...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie,- dwustronna, słoneczna ekspozycja - zachód oraz południe od salonu,- komfortowa lokalizacja - spokojna okolica,- doskona...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Gen. Dywizji Franciszka Kleeberga

    Gdynia » Pogórze » ul. Dywizji

    • 499 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Gdyni w dzielnicy Gdynia Pogórze.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • Duże mieszkanie  z m postojowym  Obłuże
    1 / 9
    Duże mieszkanie z m postojowym Obłuże

    Gdynia

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem . Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie...