• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

(318)
  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 499 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na Gdyńskim Obłużu - z murowanym garażem!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,5 m², położonego w spokojnej, zielonej oko...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 809 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetna lokalizacja.- renomowany deweloper- pełne wyposażenie i umeblowanie (zawarte w cenie)- zadbane nowoczesne os...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Partyzantów

    Gdynia » Śródmieście » ul. Partyzantów

    • 867 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ Świetna lokalizacja - 700 m do Bulwaru Nadmorskiego✅ Doskonała komunikacja - 500 m do SKM Wzgórze, 100 m do przystanku ZKM✅ Komfortowe rozwiązania - winda, ba...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- bliskość lasu- sąsiedztwo terenów rekreacyjnych- cicha, spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo - handlowa- d...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Chylońska

    Gdynia » Cisowa » ul. Chylońska

    • 419 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- jasne i przestronne- niedawno po częściowym remoncie- świetny układ- słoneczny salon z dużym balkonem- doskonale skomunikow...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Kościuszki

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kościuszki

    • 615 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,75 m², położona w prestiżowej lokalizacji - bezpośrednio...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem- gotowe do zamieszkania po odświeżeniu! Szukasz wygodnego mieszkania w dobrze skomunikowanej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Bronisława Dembińskiego

    Gdynia » Leszczynki » ul. Dembińskiego

    • 477 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYLKO W PEPPER HOUSE- duży metraż z możliwością podziału na 2 pokoje- osiedle Horyzonty Gdyni- 15 minut pieszo do SKM Grabówek- w sąsiedztwie lasu- budynek z windą- niskie koszty u...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!HOT OFERTA!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia!- osobna kuchnia!- piwnica!- bliskość komunikacji!CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Zielona

    Gdynia » Oksywie » ul. Zielona

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,60m2 położone w centrum dzielnicy Gdynia Oksywie. Nieruchomość wykończona z dbałością o...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Morska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Św. Faustyny

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Faustyny

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, - wysoki standa...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Chabrowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Chabrowa

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,37m2 położone w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie. Mieszkanie wykończone w wysokim stand...

  • Mieszkanie Gdynia ul. Powstania Śląskiego

    Gdynia » ul. Powstania Śląskiego

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!W naszej ofercie pojawiło się wyjątkowe mieszkanie na wynajem położone w centrum dzielnicy Redłowo. Mieszkanie przeszło remont zaledwie rok...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Czesława Miłosza

    Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 659 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- niezależna kuchnia z oknem,- wysoki standard wykończenia - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych,- atrakcyjny widok...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Wojewody Wachowiak...

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Wachowiaka

    • 799 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania, funkcjonalny układ 3 pokoi, jasne wnętrza z dwustronną ekspozycją (z...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Słoneczna

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Słoneczna

    • 699 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie pozwala wprowadzić się bez ponoszenia...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTEPNA W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,90m2 znajdujące się w Witominie przy ul. StrażackiejATUTY NIERUCHOMOŚCI:- niskie opłaty eksploatacyjne- moż...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 1 099 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEW naszej ofercie znalazł się przestronny 3 pokojowy apartament, w pełni wyposażony w samym centrum Gdyni. Dzięki swojej lokalizacji b...