• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zagościniec
  • Juchnowiec Dolny
  • Lubianka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ustka

(43)
  • OKAZYJNA CENA! 2 pokoje z balkonem,600 m do morza
    1 / 7
    OKAZYJNA CENA! 2 pokoje z balkonem,600 m do morza

    Ustka

    • 415 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    OKAZYJNA CENA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'Na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III pięt...

  • Mieszkanie w Ustce, I piętro, 800 metrów do morza!
    1 / 2
    Mieszkanie w Ustce, I piętro, 800 metrów do morza!

    Ustka

    • 367 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 usytuowane na wygodnym I piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. Lokal znajduje się w budynku "C.H. Marina". W skład nieruchomości w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka
    1 / 11
    Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka

    Ustka

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak c...

  • 2 POKOJE, 3 piętro, okazja cenowa
    2 POKOJE, 3 piętro, okazja cenowa

    Ustka

    • 289 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy...

  • 400 m od plaży | 3 pokoje | gotowe pod najem
    1 / 9
    400 m od plaży | 3 pokoje | gotowe pod najem

    Ustka

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 400 m od plaży | gotowe do zarabiania | 3 pokoje | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie inwesty...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem 300 m od morza
    Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem 300 m od morza

    Ustka

    • 630 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 82,9 m2. W skład nieruchomości wchodzą: Parter- pokój z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC I piętro- pok...

  • Mieszkanie Ustka, Kopernika
    1 / 9
    Mieszkanie Ustka, Kopernika

    Ustka

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DEL...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Ustka

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    W idealnym stanie technicznym , ogrzewanie podłogowe , [tel]

  • Mieszkanie Ustka, Słupska
    1 / 8
    Mieszkanie Ustka, Słupska

    Ustka

    • 289 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A m...

  • Mieszkanie Ustka, Słupska
    1 / 7
    Mieszkanie Ustka, Słupska

    Ustka

    • 479 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m², położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej, w oto...

  • Tam, gdzie poranek pachnie morzem – Ustka!
    1 / 8
    Tam, gdzie poranek pachnie morzem – Ustka!

    Ustka

    • 689 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,47 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 0 z 4 i składa si...

  • Nadmorski rytm życia i stabilny zwrot!
    1 / 9
    Nadmorski rytm życia i stabilny zwrot!

    Ustka

    • 679 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 42,84 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 3 z 4 i składa si...

  • Twoja prywatna przystań nad Bałtykiem!
    1 / 11
    Twoja prywatna przystań nad Bałtykiem!

    Ustka

    • 939 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 64,78 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 z 4 i składa si...

  • Nadmorska przestrzeń z potencjałem 12,5%!
    1 / 12
    Nadmorska przestrzeń z potencjałem 12,5%!

    Ustka

    • 719 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,47 m², położony na parterze nowoczesnej inwestycji Przystań Ustka w Ustce. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4 z 4 i składa si...

  • Mieszkanie inwestycje 110m2 Ustka
    1 / 16
    Mieszkanie inwestycje 110m2 Ustka

    Ustka

    • 920 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonujące mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 110 m², położone w samym centrum Ustki, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji kurortu....

  • Mieszkanie z garażem nad morzem
    1 / 12
    Mieszkanie z garażem nad morzem

    Ustka

    • 559 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew... Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Ustki zaledwie kilka minut spacerem...

  • Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka
    1 / 15
    Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka

    Ustka

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w Ustce, 15 minut spacerem od morza.. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku prz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 434 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustka

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości