• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Miłocin
  • Otomino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jarosławiec

(4)
  • Dom Jarosławiec gm. Postomino
    Dom Jarosławiec gm. Postomino

    Jarosławiec

    • 790 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 1 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Naćmierz / Jarosławiec / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż prosperujący pensjonat z duszą i klimatem z 1852 roku, całkowicie odrestaurowany w 2010 roku. Dom...

  • Willa nad morzem- dom w Jarosławcu
    1 / 16
    Willa nad morzem- dom w Jarosławcu

    Jarosławiec

    • 2 449 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 8 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niepowtarzalna oferta sprzedaży pięknego, nowoczesnego i funkcjonalnego domu mieszkalno-usługowego, położonego w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Jarosławiec, w otoczeniu lasów...

  • Działka budowlana nad morzem, bezpośrednio od właściciela
    1 / 8
    Działka budowlana nad morzem, bezpośrednio od właściciela

    Jarosławiec

    • 1 zł cena
    • 1 880 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rodzaj działki: pod zabudowę jednorodzinną z mozliwością zabudowy turystycznej do 30% Powierzchnia: 1880 m2 Dojazd: płyty betonowe Ogrodzenie: teren nieogrodzony Kształt: prost...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jarosławiec

    • 2 700 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr

Jezierzany

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jezierzany gm. Postomino, Kąpielowa
    1 / 7
    Dom Jezierzany gm. Postomino, Kąpielowa

    Jezierzany

    • 998 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować dom wolnostojący cztero-kondygnacyjny w Jezierzanach przy ul. Kąpielowej 2. Nieruchomość, zlokalizowany jest on w niedalekiej odlegości od jezior...

  • Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem
    1 / 5
    Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem

    Jezierzany

    • 315 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1 276 m² (0,1276 ha). Położona w dynamicznie rozwijającej się części Jezierzan zaledwie kilka minut spacerem od...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 9
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 33 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kameralna działka blisko Bałtyku | Naćmierz | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy udział o powierzchni 382 m2 w działce nr 110/1, położonej w spokojnej, nadmorskiej miejs...

  • Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino
    Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino

    Jezierzany

    • 1 690 920 zł cena
    • 5 124 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Jezierzanach w bliskiej odległości od Jarosławca nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Prezent...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 14
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 67 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż udział wielkości 400m2 w atrakcyjnie położonej działce rolnej nr 110/1 w miejscowości Naćmierz, zaledwie 4 km od wybrzeża Bałtyku. To idealna propozycja dla osób szukaj...