• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kopnica

(2)
  • Działka nad morzem Darłowo/Kopnica
    Działka nad morzem Darłowo/Kopnica

    Kopnica

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr ew 29/2 malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze,nowo wybudowane domy/ 200-300m/ oraz widok na morze i jezioro Kopań. Działk...

  • Darlowo/Kopnica

    Kopnica

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze oraz widok na morze. Działka porośnięta samosiejkami. Świetnie nadaje się na postawien...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Darłowie

    Darłowo

    • 963 000 zł cena
    • 1 751 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość składająca się z działek nr 25/39 i 27/53 - powierzchnia 1751 m2 (0,1751 ha) - oznaczona symbolem 38 MN, U – teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednoro...

  • Działka nad morzem.
    1 / 4
    Działka nad morzem.

    Darłowo

    • 370 300 zł cena
    • 8 050 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0.8050 . Poldery łąkowe v klasa. W planie zagospodarowania oznaczone symbolem 75 RZ.Miejsce w okolicy zagospodarowanych dzialek. Przy dzi...

  • Działka nad morzem
    Działka nad morzem

    Darłowo

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 30 arów. Rolna ,v klasa .położona na terenach polderów łąkowych oznaczonych symbolem 75 RZ. Położona w cichym i ustronnym miejscu. Pod Darłówkiem zachodnim.

  • Na sprzedaż działka nad morzem w Darłowie
    1 / 7
    Na sprzedaż działka nad morzem w Darłowie

    Darłowo

    • 399 000 zł cena
    • 6 218 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę na cele rekreacyjne 6218m2 w Darłowie przy ul. Lotników Morskich gmina Darłowo powiat sławieński woj. zachodniopomorskie. Działka o regularnym kształci...

  • W pobliżu Bałtyku
    1 / 2
    W pobliżu Bałtyku

    Cisowo

    • 200 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będa działki od 500m,x2 szt,,30000,x2szt,w przyszłym roku będą dokonane dokładne pomiary i zezwolenia na kupno działek-Cisowo Gm,Darłowo

  • Działka budowlana Darłowo
    1 / 3
    Działka budowlana Darłowo

    Darłowo

    • 9 900 000 zł cena
    • 47 743 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka z ogromnym potencjałem, położona w malowniczym Darłowie. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 4,7743 ha znajduje się niedaleko kanału portowego...

  • Działka Darłowo
    Działka Darłowo

    Darłowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 8 850 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka z ogromnym potencjałem, położona w malowniczym Darłowie. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 0,885 ha znajduje się niedaleko kanału portowego,...

  • Działka Darłowo
    Działka Darłowo

    Darłowo

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 070 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka z ogromnym potencjałem, położona w malowniczym Darłowie. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,507 ha ha znajduje się niedaleko kanału portowe...

  • Działki ogrodowe Rod
    1 / 4
    Działki ogrodowe Rod

    Darłowo

    • 50 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki rekreacyjne – ROD „Ogród Tulipan” Na sprzedaż dwie działki rekreacyjne położone obok siebie przy ulicy Morskiej: • Działka nr 8 – woda doprowadzona, stara szop...

  • Sprzedam działkę blisko morza ok 400 metrów
    1 / 2
    Sprzedam działkę blisko morza ok 400 metrów

    Darłowo

    • 289 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 915 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nad morzem okolice Darłówka, metraż 316 m kw, działka ogrodzona, prąd, szambo. Działka znajduje się kolo 400 metrów od morza i około 800 m od jeziora Kopań. Super...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p
    1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p

    Wicie

    • 750 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad samym morzem, 200 m od plaży, pierwsza linia zabudowy, 200 m od morza, miejscowość Wicie, ul. Wydmowa, gmina Darłowo. Działka jest niezab...

  • Działki rekreacyjne Darłowo ul . Kolorowa przy Alei JP II
    1 / 8
    Działki rekreacyjne Darłowo ul . Kolorowa przy Alei JP II

    Darłowo

    • 458 100 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działki rekreacyjne Darłowo ul . Kolorowa przy Alei JP II 1,5 km od Bałtyku . Sprzedaż 3 działek sąsiednich każda po 509 m 2 lub całość 1527 m2 . Dział...

  • Sprzedam działkę
    1 / 16
    Sprzedam działkę

    Darłowo

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę nr. 6/33 w Darłowie Zach. 1000 m² , ok. 800 m od morza w pobliżu ul. Lotników Morskich. Żeby dostać się na plażę, autem ok. 1800m, pieszo ok. 1500 m . Działka jes...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 9
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 33 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kameralna działka blisko Bałtyku | Naćmierz | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy udział o powierzchni 382 m2 w działce nr 110/1, położonej w spokojnej, nadmorskiej miejs...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 14
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 67 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż udział wielkości 400m2 w atrakcyjnie położonej działce rolnej nr 110/1 w miejscowości Naćmierz, zaledwie 4 km od wybrzeża Bałtyku. To idealna propozycja dla osób szukaj...