• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karwia
  • Unichowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kobylnica

(7)
  • Kobylnica os. Marsylia dom z dużym ogrodem i garażem
    1 / 7
    Kobylnica os. Marsylia dom z dużym ogrodem i garażem

    Kobylnica

    • 759 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OSIEDLE MARSYLIA - DOMY PARTEROWE Z DUŻYMI OGRODAMI I GARAŻAMI W ramach Osiedla Marsylia powstaną domy wolnostojące, parterowe z dużymi ogrodami, połączone garażami, zlokalizowane...

  • Działka koło Słupska.
    1 / 3
    Działka koło Słupska.

    Kobylnica

    • 100 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynajmę działkę pod ustawienie dużej reklamy. Jestem otwarty na wszystkie inne propozycje. Działka znajduje się przy trasie Poznań – Słupsk DK 21 na samym wjedźcie do miejscowości...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobylnica

    • 930 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Kobylnica

    • 799 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kobylnica

    • 969 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 1800 m2
    Działka budowlana 1800 m2

    Kobylnica

    • 243 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienię lub tanio sprzedam działkę budowlaną, położoną w Kobylnicy koło Słupska o powierzchni 1800 m2 z dostępnymi mediami, nr. działki 819/6. Jest to działka budowlana położona w...

  • Działka budowlana 1800 m
    Działka budowlana 1800 m

    Kobylnica

    • 237 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kobylnica k. Słupska, w spokojnym miejscu. Nr. ewidencyjny działki: 819/6, położona przy ul. Źródlanej. Wszelkie media włącznie ze światłowodem znajduj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 379 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 11
    Dom szeregowiec

    Łosino

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Słupsk

    • 163 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 10 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny, komfortowy, wolnostojący dom
    1 / 20
    Atrakcyjny, komfortowy, wolnostojący dom

    Łosino

    • 2 700 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bolesławice

    • 3 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 559 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 1 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Słupsk

    • 639 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bierkowo

    • 1 747 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Słupsk

    • 1 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk » ul. Moniuszki

    • 790 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Widzino

    • 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe balkon miejsce postojowe 45,59 m2 ul. Fińska AB
    1 / 6
    2 pokojowe balkon miejsce postojowe 45,59 m2 ul. Fińska AB

    Słupsk

    • 314 571 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OGRZEWANIE PODŁOGOWE PLUS MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS! PRZEDSTAWIAMY NOWĄ INWESTYCJĘ OSIEDLE SANTORINI W SŁUPSKU BUDYNKI TYP A, B MIESZKANIA Z BALKONAMI, OGRODAMI I MIEJSCAMI POSTO...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Słupsku gotowe do zamieszkania 45,70 m²...

    Słupsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Słupsku przy ul. Banacha 7 (dzielnica Zatorze). Lokal ma powierzchnię 45,70 m², na którą składają się: trzy niezależne p...

  • Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich
    1 / 11
    Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich

    Słupsk

    • 394 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    GOTOWE DO ODBIORU MIESZKANIE W NOWYM BLOKU Z WINDĄ, PIWNICA W CENIE. MIEJSCE POSTOJOWE, DUŻY BALKON. NISKIE KOSZTY NABYCIA (NIE MA PCC I PROWIZJI). Mieszkanie 2 pokojowe, salon z a...

  • 3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C
    1 / 7
    3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C

    Słupsk

    • 366 873 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OGRZEWANIE PODŁOGOWE I MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS! PRZEDSTAWIAMY NOWĄ INWESTYCJĘ OSIEDLE SANTORINI W SŁUPSKU BUDYNKI TYP C MIESZKANIA Z BALKONAMI, OGRODAMI I MIEJSCAMI POSTOJOWYMI...

  • Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna
    1 / 13
    Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna

    Widzino

    • 405 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe osiedle "Leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% PCC NIE JEST wymagana zgoda Ministerstwa OFEROWANE...

  • Kobylnica, Widzino, duża, działka z domem 90m2
    1 / 15
    Kobylnica, Widzino, duża, działka z domem 90m2

    Widzino

    • 554 400 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa, duża działka 5600 m² z domem do remontu – Kobylnica, Widzino, 6 km od centrum Słupska - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - duża, malownicza działka z własnym stawem...

  • Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne
    1 / 16
    Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne

    Słupsk

    • 790 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bogdanowicza, Słupsk 2 lokale, 2 balkony, wyjątkowe 81,6m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Możliwość inwestycji – mieszkanie podzielone na 2 niezależne lokale z własnymi...

  • Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,
    1 / 15
    Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,

    Słupsk

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zatorze, Banacha, 2 pokoje – świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod wynajem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pełna własność – pełne prawo do lokalu - Dwa oddziel...

  • Mieszkanie Słupsk, Szczecińska
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk, Szczecińska

    Słupsk

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda MSWiA 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż...

  • Mieszkanie Słupsk Zatorze, Józefa Piłsudskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk Zatorze, Józefa Piłsudskiego

    Słupsk

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodzi...

  • Mieszkanie Słupsk, Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Słupsk, Kilińskiego

    Słupsk

    • 245 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m, położone na 2. piętrze w zadbanej, zabytkowej kamienicy. Lokal składa się z jasnego salonu z częścią jadalnianą,...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha
    Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha

    Słupsk

    • 578 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położon...

  • Działka Bierkowo

    Bierkowo

    • 938 232 zł cena
    • 13 994 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.239.2025.AWO.150N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU...

  • Działka Widzino

    Widzino

    • 296 752 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimpodaje do publicznej wiadomości informację o PRZETARGU NIEOGRANICZONYMna sprzedażnieruchomości położonej na te...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie
    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie

    Bierkowo

    • 95 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie na granicy ze Słupskiem. Dookoła powstają domy jednorodzinne.