• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabuże
  • Gójszcz
  • Grotowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bydlino

(2)
  • Dom Bydlino

    Bydlino

    • 849 000 € cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 598 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkany o charakterze rezydencyjnym położony w Bydlinie w zakolu rzeki Słupi ( ok 180 m linii brzegowej rzeki ) w spokojnej i cichej okolicy. W odległości 9 km od Ustki...

  • Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino
    1 / 9
    Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino

    Bydlino

    • 175 000 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA 10 KM OD MORZA Bydlino działka 2/251 (221208_2.0006.2/251), powierzchnia 0,1071 ha (1071m2) Mpzp UCHWAŁA Nr LIV/618/2022 Rady Gminy Słupsk z dnia 29 listopada 20...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną

    Niestkowo

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1500 m2 położona we wsi Niestkowo. Działka została wydzielona z gruntu położonego bezpośrednio przy drodze utwardzonej. Do działki są doprowadzone media,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przewłoka

    • 1 550 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 4 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 559 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bruskowo Małe

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Działka Siemianice ul.

    Siemianice

    • 4 449 000 zł cena
    • 55 562 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DOSKONAŁA DLA INWESTORA! POŁOŻONA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE LASU!POD OSIEDLE DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH/ BLIŹNIAKÓW/ SZEREGÓW LOKALIZACJA:Siemianice to wieś w powiecie słupskim,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Machowinko

    • 1 980 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bierkowo

    • 1 747 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelino

    • 310 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Przewłoka

    • 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Przewłoka ul.

    Przewłoka

    • 2 800 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! DOM Z POTENCJAŁEM! Szukasz domu dla siebie blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Albo miejsca na inwestycję?Jesteś we właściwym miejscu! LOKALIZACJANieruc...

  • Działki budowlane nad morzem przy lesie
    1 / 8
    Działki budowlane nad morzem przy lesie

    Charnowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 67 523 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6,75 ha przy lesie z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie 20 budynków mieszkalnych wolnostojących z garażami wbudowany...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wodnica

    • 2 400 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom Siemianice ul. Słupska

    Siemianice » ul. Słupska

    • 3 350 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻY DOM DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB DLA 2 RODZIN (WYODRĘBNIONE DWIE CZĘŚCI). NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA NA DUŻEJ DZIAŁCE PONAD 7 TYS. M2, Z WŁASNYM MINI PARKIEM!LOKALIZACJA:Siemi...

  • Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich
    1 / 11
    Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich

    Słupsk

    • 394 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    GOTOWE DO ODBIORU MIESZKANIE W NOWYM BLOKU Z WINDĄ, PIWNICA W CENIE. MIEJSCE POSTOJOWE, DUŻY BALKON. NISKIE KOSZTY NABYCIA (NIE MA PCC I PROWIZJI). Mieszkanie 2 pokojowe, salon z a...

  • wynajem
    wynajem

    Grabno

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielnym wejściem. Bez zwierząt

  • Działki budowlane NAD MORZEM Osada Leśna Ustka Słupsk
    1 / 5
    Działki budowlane NAD MORZEM Osada Leśna Ustka Słupsk

    Charnowo

    • 149 000 zł cena
    • 2 502 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu kompleks działek budowlanych blisko morza przy Ustce w miejscowości Charnowo, położonych przy lesie. Działki posiadają warunki zabudowy na budowę domów jednor...

  • Pałac Wierzbięcin,gm.Nowogard,park-do remontu

    Wierzbięcin

    • 1 500 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obiekt pałacowy zlokalizowany w Wierzbięcinie, gm. Nowogard, powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie, obr. Wierzbięcin. Położony na działce o powierzchni 1.8083 ha.Poprzednia nazw...

  • Pałac Wierzbięcin,gm.Nowogard.paek-do remontu

    Wierzbięcin

    • 1 500 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt pałacowy zlokalizowany w Wierzbięcinie, gm. Nowogard, powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie, obr. Wierzbięcin. Położony na działce o powierzchni 1.8083 ha.poprzednia nazw...

  • Działka w Wodnicy gmina Ustka
    Działka w Wodnicy gmina Ustka

    Wodnica

    • 800 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Wodnicy gmina Ustka. Działka bezpośrednio przylega do działki zabudowanej. Media w drodze.

  • Działka z WZ, Ustka, Charnowo
    1 / 13
    Działka z WZ, Ustka, Charnowo

    Charnowo

    • 139 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m², położona w miejscowości Charnowo, gmina Ustka, zaledwie 6 km od morza! Miejsce znajduje się w otulinie lasu i natury, co gwara...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Piękny dom w Siemianicach 134 m2 1 150 000 do neg.
    Piękny dom w Siemianicach 134 m2 1 150 000 do neg.

    Siemianice

    • 1 150 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 647 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Siemianicach !!  Jeśli marzysz o domu, który łączy w sobie bliskość natury, komfort nowoczesnych rozwiązań i przytulną atmosferę, ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do k...

  • Mieszkanie Siemianice gm. Słupsk, Ku Słońcu
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianice gm. Słupsk, Ku Słońcu

    Siemianice

    • 449 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane t rzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i poddaszem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ku Słońcu w Siemianicach. Z przyjem...

  • Działka Bierkowo

    Bierkowo

    • 938 232 zł cena
    • 13 994 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.239.2025.AWO.150N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU...

  • Działka Karzcino

    Karzcino

    • 65 930 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.257.2024.AWO.143OGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Tere...

  • Znakomita inwestycja w Przewłoce pod Ustką.
    1 / 4
    Znakomita inwestycja w Przewłoce pod Ustką.

    Przewłoka

    • 990 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji....

  • Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie
    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie

    Bierkowo

    • 95 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie na granicy ze Słupskiem. Dookoła powstają domy jednorodzinne.