• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Trzepnica
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bydlino

(1)
  • Dom Bydlino

    Bydlino

    • 849 000 € cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 598 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkany o charakterze rezydencyjnym położony w Bydlinie w zakolu rzeki Słupi ( ok 180 m linii brzegowej rzeki ) w spokojnej i cichej okolicy. W odległości 9 km od Ustki...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Słupsk

    • 790 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przewłoka

    • 1 550 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 4 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Słupsk

    • 819 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Słupsk

    • 650 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ustka

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Słupsk

    • 799 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bruskowo Małe

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Machowinko

    • 1 980 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bierkowo

    • 1 747 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Słupsk

    • 489 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Przewłoka

    • 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Słupsk

    • 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Słupsk

    • 949 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Słupsk

    • 629 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Słupsk

    • 1 150 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Przewłoka ul.

    Przewłoka

    • 2 800 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! DOM Z POTENCJAŁEM! Szukasz domu dla siebie blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Albo miejsca na inwestycję?Jesteś we właściwym miejscu! LOKALIZACJANieruc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Słupsk

    • 1 290 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wodnica

    • 2 400 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom Siemianice ul. Słupska

    Siemianice » ul. Słupska

    • 3 350 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻY DOM DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB DLA 2 RODZIN (WYODRĘBNIONE DWIE CZĘŚCI). NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA NA DUŻEJ DZIAŁCE PONAD 7 TYS. M2, Z WŁASNYM MINI PARKIEM!LOKALIZACJA:Siemi...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Słupsk

    • 1 790 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Pałac Wierzbięcin,gm.Nowogard,park-do remontu

    Wierzbięcin

    • 1 500 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obiekt pałacowy zlokalizowany w Wierzbięcinie, gm. Nowogard, powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie, obr. Wierzbięcin. Położony na działce o powierzchni 1.8083 ha.Poprzednia nazw...

  • Parterowy dom jednorodzinny - 17km od Bałtyku
    1 / 14
    Parterowy dom jednorodzinny - 17km od Bałtyku

    Słupsk

    • 1 790 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom jednorodzinny wzbogacony o poddasze, o łącznej powierzchni użytkowej 245 m2. Znajdujący się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Słupska. Pięknie zagospodarow...

  • Słupsk, przestronny dom 249m2, fotowoltaika
    1 / 14
    Słupsk, przestronny dom 249m2, fotowoltaika

    Słupsk

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Słupsk dom klimatem – dodatkowo niezależne mieszkanie, sauna i ogród w spokojnej dzielnicy - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Oddzielne mieszkanie w piwnicy z osobnym wejści...

  • Dom Słupsk, Stefana Banacha
    1 / 15
    Dom Słupsk, Stefana Banacha

    Słupsk

    • 1 890 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 19 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w kameralnej części Słupska - komfort, prywatność i doskonała lokalizacja w jednym. Nieruchomość z dopuszczoną funkcją usług nieuciążliwych ! W Miejscowym Planie...

  • Dom Słupsk
    1 / 12
    Dom Słupsk

    Słupsk

    • 750 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I PEŁNYM PODPIWNICZENIEM - OS. SŁOWIŃSKIE, SŁUPSK Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie, położony na Osiedlu Słowińskim w...

  • Dom na obrzeżach Słupska
    1 / 16
    Dom na obrzeżach Słupska

    Słupsk

    • 1 299 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom 128m2 położony na działce 369m2. Piętrowy dom znajduje się na obrzeżach Słupska w bardzo cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Nowe b...

  • Sprzedam dom
    1 / 7
    Sprzedam dom

    Słupsk

    • 1 320 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z dużym potencjałem, blisko centrum Słupska: biznes, komfort i przestrzeń. Sprzedam dom piętrowy z ogrodem, zlokalizowany w Słupsku w atrakcyjnej, rozwojowej części miasta, na...

  • Piękny dom w Siemianicach 134 m2 1 150 000 do neg.
    Piękny dom w Siemianicach 134 m2 1 150 000 do neg.

    Siemianice

    • 1 150 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 647 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Siemianicach !!  Jeśli marzysz o domu, który łączy w sobie bliskość natury, komfort nowoczesnych rozwiązań i przytulną atmosferę, ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do k...

  • Dom Słupsk ul. Bolesława Chrobrego

    Słupsk » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 480 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 4 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża działka z ładnym ogrodem- duży dom + obiekt gospodarczo- usługowy - garaż na 2 samochody + kolejny garaż w bryle domu- wyjątkowa oferta inwestycyjna: pro...

  • Dom Słupsk Ryczewo ul.

    Słupsk

    • 849 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica blisko lasu, duży taras z ekspozycją południowo - zachodnią, bezpieczne sąsiedztwo, duże możliwości aranżacyjne, stylowe urządz...