• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Solniczki
  • Widuchowa
  • Nowodworce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ustka

(13)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • 400 m od plaży | 3 pokoje | gotowe pod najem
    1 / 9
    400 m od plaży | 3 pokoje | gotowe pod najem

    Ustka

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 400 m od plaży | gotowe do zarabiania | 3 pokoje | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie inwesty...

  • Mieszkanie Ustka, Kopernika
    1 / 9
    Mieszkanie Ustka, Kopernika

    Ustka

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DEL...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Ustka

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    W idealnym stanie technicznym , ogrzewanie podłogowe , [tel]

  • Mieszkanie Ustka, Słupska
    1 / 7
    Mieszkanie Ustka, Słupska

    Ustka

    • 479 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m², położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej, w oto...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 434 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ustka ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    Ustka » skwer Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 415 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE MIESZKANIE OKOŁO 400 M OD MORZA - 7 MINUT PIESZO DO WEJŚCIA NA PLĄŻĘ "USTKA 25"Jeśli szukasz mieszkania na inwestycję lub weekendowe wypady, r...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 575 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 699 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 410 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkanie 3 pokojowe - klucze od zaraz BK2%

    Słupsk

    • 385 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Radosław Świdziński
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 379 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 319 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 200 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 559 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 1 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelino

    • 310 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 269 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe z loggią 54,93 m2 garaż ul. Dywizjonu 303
    1 / 5
    3 pokojowe z loggią 54,93 m2 garaż ul. Dywizjonu 303

    Słupsk

    • 455 919 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ KOLEJNEGO BLOKU B15 NOWE MIESZKANIA 32-55 M2 Z BALKONEM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM ZEWNĘTRZNYM I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Ul. Dyw...

  • 3 pokojowe 53,43 m2 miejsce postojowe ul. Dywizjonu 303
    1 / 5
    3 pokojowe 53,43 m2 miejsce postojowe ul. Dywizjonu 303

    Słupsk

    • 443 469 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 424 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż w Słupsku gotowe do zamieszkania 45,70 m²...

    Słupsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Słupsku przy ul. Banacha 7 (dzielnica Zatorze). Lokal ma powierzchnię 45,70 m², na którą składają się: trzy niezależne p...

  • wynajem
    wynajem

    Grabno

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielnym wejściem. Bez zwierząt

  • 3 pokojowe z balkonem, blok ul. Hubalczyków
    1 / 8
    3 pokojowe z balkonem, blok ul. Hubalczyków

    Słupsk

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętroweg...

  • 3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C
    1 / 7
    3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C

    Słupsk

    • 366 873 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OGRZEWANIE PODŁOGOWE I MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS! PRZEDSTAWIAMY NOWĄ INWESTYCJĘ OSIEDLE SANTORINI W SŁUPSKU BUDYNKI TYP C MIESZKANIA Z BALKONAMI, OGRODAMI I MIEJSCAMI POSTOJOWYMI...

  • Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna
    1 / 13
    Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna

    Widzino

    • 405 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe osiedle "Leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% PCC NIE JEST wymagana zgoda Ministerstwa OFEROWANE...

  • Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne
    1 / 16
    Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne

    Słupsk

    • 790 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bogdanowicza, Słupsk 2 lokale, 2 balkony, wyjątkowe 81,6m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Możliwość inwestycji – mieszkanie podzielone na 2 niezależne lokale z własnymi...

  • Mieszkanie Słupsk, Szczecińska
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk, Szczecińska

    Słupsk

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda MSWiA 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż...

  • Mieszkanie Słupsk Zatorze, Józefa Piłsudskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk Zatorze, Józefa Piłsudskiego

    Słupsk

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodzi...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Mieszkanie Słupsk, Korfantego
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Korfantego

    Słupsk

    • 574 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENT ZAPROJEKTOWANY I URZĄDZONY W NOWOCZESNYM, EKSKLUZYWNYM STYLU Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ZLOKALIZOWANY NA OSIEDLU ZACHÓD w...

  • Mieszkanie Słupsk, Wileńska
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Wileńska

    Słupsk

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Proponujemy Państwu wygodne, słoneczne i rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie z nowocześnie urządzoną kuchnią oraz dużą loggią (ponad 4,0m) wraz z osobną komórką lokatorską. (4,5m)...

  • Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha
    Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha

    Słupsk

    • 578 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położon...

  • Mieszkanie Słupsk, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego
    Mieszkanie Słupsk, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego

    Słupsk

    • 463 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położ...

  • Nowoczesne mieszkanie na ul. Posmykiewicza
    1 / 11
    Nowoczesne mieszkanie na ul. Posmykiewicza

    Słupsk

    • 760 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, eleganckie i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,65 m2, położone w Słupsku przy ul. Posmykiewicza. Lokal ma antresolę, co daje więcej miejsca i wygodę....