• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nad morzem Gdynia

(12)
  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Nasypowa

    Gdynia » Oksywie » ul. Nasypowa

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Duże mieszkanie  z m postojowym  Obłuże
    1 / 9
    Duże mieszkanie z m postojowym Obłuże

    Gdynia

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem . Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Nasypowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Nasypowa

    • 729 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 550 638 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Miejsce, które pracuje na Twój sukces!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 634 200 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa

    Gdynia

    • 958 640 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupujący nie płaci prowizji!  Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m², usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie.  Mieszkani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kamienica  2- pokojowe Gdynia Obłuże
    1 / 12
    Kamienica 2- pokojowe Gdynia Obłuże

    Gdynia

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam duże 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Obłużu , blisko morza. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami. Zalety : - Niski budyn...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Miernicza

    Gdynia » Orłowo » ul. Miernicza

    • 1 849 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 19 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m², położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo.To idealne miejsce dla osób ce...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Twój azyl nad morzem | 0% prowizji
    1 / 16
    Twój azyl nad morzem | 0% prowizji

    Władysławowo

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Hel

    • 759 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Magnat
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na dachu 25 m2
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie z tarasem na dachu 25 m2

    Hel

    • 890 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 495 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe 2 pokoje ⭐ Prywatny Parking ⭐️ 0% prowizji
    Gotowe 2 pokoje ⭐ Prywatny Parking ⭐️ 0% prowizji

    Władysławowo

    • 555 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐
    1 / 20
    ⭐ Wykończony 2-pokojowy Apartament nad Morzem ⭐

    Władysławowo

    • 499 621 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Władysławowo

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Stryjewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ** Została przegłosowana uchwała, na mocy której w 2025 roku zostanie wybudowana winda w budynku **LOKALIZACJA:Stogi to dzielnica Gdańska, położona na wschodzie miasta, znana ze sw...

  • Mieszkanie Hel ul. Admirała Steyera

    Hel » ul. Steyera

    • 949 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 17 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy, doskonale zlokalizowany apartament w nadmorskim kompleksie „Helska Willa”Nowoczesne staranie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,5 m² (zgodnie z KW 53,53 m²), składa...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 1 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-...

  • Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski

    Gdańsk

    • 1 100 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m² Licz...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁADYSŁAWOWO - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażo...

  • Mieszkanie Hel, Admirała Steyera
    1 / 15
    Mieszkanie Hel, Admirała Steyera

    Hel

    • 949 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy, doskonale zlokalizowany apartament w nadmorskim kompleksie „Helska Willa” Nowoczesne staranie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,5 m² (zgodnie z KW 53,53 m²), skład...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Nawigacyjna

    Władysławowo » ul. Nawigacyjna

    • 450 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 5 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-lecia P.P.

    Władysławowo » os. 1000-lecia

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w cent...

  • Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 39 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- Jelitkowo. Serdecznie...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • Mieszkanie Jastarnia, Bałtycka
    Mieszkanie Jastarnia, Bałtycka

    Jastarnia

    • 1 033 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 33 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Luksusowy EkoSmart Apartament z Widokiem na Zatokę - Jastarnia Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia VAT? Oto...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Dworska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Dworska

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 600 m do plaży!- idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy- pełne zaplecze usługowo-handlow...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 597 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 10 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz dosko...

  • Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck
    1 / 11
    Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck

    Puck

    • 1 195 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka....

  • Apartament nad morzem Gdańsk Tarasy Bałtyku

    Gdańsk » Przymorze Małe » rondo Kaczyńskiego

    • 1 850 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 27 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy-Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku P...

  • Nadmorze I 2pokoje I ogródek ok.80m2, morze, garaż
    1 / 15
    Nadmorze I 2pokoje I ogródek ok.80m2, morze, garaż

    Gdańsk

    • 1 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort życia z nadmorskim stylem i prywatną przestrzenią- "Nadmorze" to lokalizacja, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie...