• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Budy Głogowskie
  • Rzeszów
  • Zabrodzie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gd...

  • PROMOCJA NA OSTATNI DOM -  SEGMENT ŚRODKOWY
    1 / 5
    PROMOCJA NA OSTATNI DOM - SEGMENT ŚRODKOWY

    Bojano

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrzewino ul.

    Dobrzewino

    • 1 299 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny w Dobrzewinie!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w miejscowości Dobrzewino, jednej z najczęściej wybieranych lokalizacji w okolicach Trójmiasta prz...

  • Dom Lniska rynek pierwotny ul. Diamentowa

    Lniska » ul. Diamentowa

    • 939 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY:- wysoka jakość materiałów- funkcjonalny układ- bliskość obwodnicy metropolitalnej- nowoczesny wygląd- energooszczędne rozwiązania- pompa...

  • Dom Gdańsk Matarnia ul. Lirowa

    Gdańsk » Matarnia » ul. Lirowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ pomieszczeń,- nieruchomość bezczynszowa,- ogromny potencjał aranżacyjny całej nieruchomo...

  • Dom Straszyn ul. Jowisza

    Straszyn » ul. Jowisza

    • 1 729 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwupoziomowa nieruchomość z ogrodem i basenem w Straszynie. CHARAKTERYSTYKA:Apartamentowiec został wybudowany w 2012 roku i zamieszkują go jedynie 4 rodziny....

  • Dom Rumia ul. Królowej Jadwigi

    Rumia » ul. Królowej Jadwigi

    • 679 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO U NASATUTY:- willowa okolica- salon, kuchnia, 3 sypialnie (możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do salonu i zaadaptowania kuchni na kolejny pokój)- szybkie wydanie-...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul.

    Gdynia » Dąbrowa

    • 2 699 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 11 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy,  segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej.Nieruchomość stano...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Bysewo ul. Grzybowa

    Gdańsk » ul. Grzybowa

    • 1 940 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 10 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY:- duża działka zapewniająca prywatność (1861 m²)- położenie w otoczeniu lasu - cisza i kontakt z naturą- funkcjonalny układ pomieszczeń...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 1 199 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń- Sauna- Cicha, spokojna okolica- Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone- Pełne zaplecze usługowo...

  • Dom Sulmin ul.

    Sulmin

    • 929 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Atuty nieruchomości:- bardzo dobry stan techniczny- ogrzewanie gazowe- osobny garaż- kameralna okolica- w sąsiedztwie stadnina koni- bliskość Obwodnicy zapewnia bardzo dobrą komuni...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 7 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERA !! TYLKO  U NAS! ATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Ogrzewanie podłogowe- Fotowoltaika- Okna wielkoformatowe- Nowoczesny design- Lokalizacja- Garaż w bryle b...

  • Dom Gdańsk Borkowo ul. Wiosenna

    Gdańsk » ul. Wiosenna

    • 1 550 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, położony na granicy Gdańska, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie, wyposaż...

  • Dom Gdańsk Jasień rynek pierwotny ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi...

  • Dom Gdańsk Jasień rynek pierwotny ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Mosty ul. Olchowa

    Mosty » ul. Olchowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 123,98 m2 / całkowitej 155,38 m2. Dom w pełni urządzony, wybudowany w 2022 roku, położony na ogrodzonej działce. Lok...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Rumia ul.

    Rumia

    • 890 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty nieruchomości: Solidna, powojenna konstrukcja znana z wyjątkowej trwałości Ocieplenie styropianem 10 cm — realne oszczędnoś...

  • Dom Pępowo ul.

    Pępowo

    • 779 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości...